Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Orchidea

Príspevok v téme: Orchidea
shiny

Dobry den, na temu orchidei sa toho popisalo uz vela, ale ja mam taku specialnu a mozno trochu divnu otazku ...
Neviete, ci je mozne orchideu nejako tvarovat?
Mam na mysli jej vzdusne korene, lebo tej mojej teraz narastli 3 a sice ma tesi, ze sa im dari, ale tahaju sa dohora uz dobrych 10 cm a vyzera to trochu divne - take trciace pahyle a neviem co s nimi ... su dost tvrde a ked by som ich skusila nejako skrutit nazad do kveticana, bojim sa, ze sa polamu ...
Dakujem

shiny

Dakujem ze nazory, ale nie je to stonka, na ktorej rastu kvety. Stonky s kvetmi mi neuschli, ale rovno na nich razia nove vyhonky a jedna mi rastie aj odznovu zdola, ale ta vyzera inak. Je ohybna a ma kolienka.
Tieto su tvrde a viac sa podobaju na vzdusne korene. Len ma prekvapuje, preco rastu dohora. Ci ma vela svetla, alebo malo ... neviem ...

Deee

no ja neviem, ale mne vzdusne korene na orchidejke nejako extra dohora nerastu, skor len dole pod kvetinacom je ich viac, aj mne sa zda, ci ti to nerastu stonky, po odkvitnuti stara stonka uschne a zacina rast uplne nova...

ojka

mna tiež napadlo, že či to nie su tie stonky, ked budu dlhé moc, tak dáš ku nim paličku a pripevníš ich o ňu
skus si teda aj tu poklikať : www.porada.sk
možno nájdeš presne to čo hladáš (:

beb

Ahoj, choď na porada.sk, potom záhrada, sú tam vynikajúce rady. Najlepšie je, ak tam dáš i fotografiu. Nerastú Ti náhodou stonky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Orchidea - Fórum - ZDRAVIE.sk