Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olivová kozmetika

Marika17

LILLIII, prepáč že sa ozývam až teraz ale bola som mimo. samozrejme , že NATURA HOUSE má aj internetovú stránku s internetovým obchodom. Jej stránka je styllmed.sk. Ako som písala sú zlatý lebo ti odpovedia na akúkoľvek otázku a posielajú aj vzorky zdarma. a tá rada oliva je fakt super, je nemastná veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky, neobsahuje parabény, farbivá parfumy a iné nevhodné látky pre pokožku. ak máš suchú pokožku a potrebuješ ju vyživiť tak ti ju doporučujem

leilushka

Podla mna uplne, ze super olivova kozmetika je z radu planet spa z avonu. Mala som aj dolivu, ale ta sa mi zda prilis mastna. Olivova kozmetika je ozaj dobra - velmi vyzivna.

JanaKT

Ja som si pred 2 rokmi z dovolenky na Kréte doniesla zopár krémikov, boli fakt super a najlepšie na tom je, že ich dostať už aj u nás a za lepšiu cenu, ako tam :D

Marika17

Ja som toho vyskúšala viac. Keďže mám suchú citlivú pleť doporučili mi Dolivu. Vyskúšala som každý krém, ktorý je na trhu z tejto značky. Zo začiatku to bolo super ale zistila som, že pleť si veľmi rýchlo zvykla a žiadala si niečo nové. nakoniec som zakotvila pri vital frish od Dolivy. To mi najviac vyhovovalo aj preto, že neobsahuje parabény. No v lekárni je dosť drahá :-(. No objavila som novú značku na Slovensku volá sa NATURA HOUSE a v bohatej ponuke má aj olivu. poslali mi vzorky na odskúšanie a s dolivou sa to nedá porovnať ale je to veľmi podobné viatfrish čo ma potešilo :-) a cenovo sú oveľa lacnejší čo ma ešte viac potešilo:-))).

Jarka27

Ja mám odskúšaný hydratačný krém a telové mlieko od HERBOLIVE, sú super, asi od nich skúsim aj iné výrobky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olivová kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk