Ach ta mastna plet, vyrazky

Príspevok v téme: Ach ta mastna plet, vyrazky
Lisaaaaasa

Ahojte uz som totalne zmetena aymi pripravkami a podobne si ju mam cistit,chodila som aj ku koznej ona povedla,ze sa to zlepsilo,ze uz nemusim chodit staci pouzivat pripravky z lekarne dala mi aj vzorky su dobre la roche posay gel aj pletova voda a bioderma krem,lenze kebyze si kupim tieto 3 veci tak tam necha asi 50€,tak radsej som si kupila sirove mydlo kazdy vecer si s nim budem cisiti plet a citam ze aj konopny krem je super.a dva krat za tyzden pouzijem obycajnu masku baela podla mna je jedno aka znacka ale dobre to stiahne pory,vsetci co maju problemy s pletou zistili,ze klasicke debiliny ako garnier nivea clean and clear nepomahaju,treba fakt vela pit ovocie,orechy sem tam zihlavovy caj pit,zelenina este:)a mozno daky zinok alebo nieco,proste to treba prirodne ist na to nie chemikalie pchat,podla mna je najlepsie ani make-up nepouzivat lebo aj ten skodi,su tam len chemikalie

lejsy

ja užívam PANGAMIn..to su pivovarske kvasnice...fakt pomahaju_)..dva krát do tyždna si urobim masku z droždia a medu...kupila som si kozmetiku Barwa laboratoris z lekarne:) odličujem sa olivovým olejom,a na noc si davam pytiol..a vidim zlepšenie:)))

anjelik9

na mastnu plet skus bud od ryor aknestop penu ta pekne zmatnuje abo bioderma sebium gel alebo voda a ževaj aj silny žihlavovy odvar rano a večer oplachnut tvar ale ten odvar som neskusala ale to vyššie uvedene mi pomohlo na redukciu mazu

Lisaaaaasa

jj aj ja mam baleu tiez pravda a mala si dost velke akne?ze aj ku koznej si chodila,lebo tie vzorky su fakt dobre akoze na leskulu mastnu plet je to super ale cierne bodky mi nikdy nezmiznu to my aj ona povedala:(

oh.my.gosh

Ja som si kupila krem proti masteniu pleti z biodermy a stal okolo 13 eur, a este som si kupila tu pletovu vodu sebium, ta stala okolo 10. Cize to nie je zas az take prehnane drahe, ked si vezmes, ze je to naozaj kvalitne. A viem ze ten gel stoji cca 10 eur, tak neviem, ako si prisla na to, ze by ta to vyslo 50 eur. Ked mas problemy s pletou tak si radsej trosku nasetri korunky a investuj to do kvalitnej kozmetiky. Nekupis si napr. nejake tricko, ale namiesto toho kozmetiku, ved na tvar sa ti pozera kazdy. A este chcem podotknut, ze bioderma je o dost lacnejsia ako la roche, a co sa tyka kozmetiky, mne viac sadla bioderma, od la roche mam zas vyborny make-up. A este ti poradim taku vec, ze cistiaci gel si nemusis kupit nejaky drahy, staci obycajny z drogerky, pretoze si s nim z tvare len zmyjes necistoty a aj tak ho zmyjes, to som raz citala v casaku a je to fakt pravda. Ale musis pouzivat kvalitnu pletovu vodu a krem. Ja mam cistiaci gel len obycajnu baleu a mam teraz uzsuper plet :)