nechce niekto psika?

Príspevok v téme: nechce niekto psika?
suzenka

ahojte,

jednej pani psika z BA sa narodilo 7 zdravych steniatok zlateho retrivera..bohuzial sa o ne nemoze starat a velmi rada tychto psikov daruje do dobrych ruk inak ich bohuzial s tazkym srdcom bude musiet dat utrati ak sa nikto nenajde :(

maju 8 tyzdnov..viacej informacii aj fotky steniatok budem mat zajtra alebo zaciatkom tyzdna

tak ak niekto planuje a ma rodiny domcek prosim napiste

dakujem

alzbee

Poslala som ten email dalej a kamos mi nato odpisal, ze to je hoax a prilozil mi k tomu toto:
www.hoax.cz
Takze je zrejme lepsie ten email neposielat dalej...

fenix1

chcel som tym iba napisat,ze kto chce psa pojde na hyperinzerciu a pod a nie na toto forum
a opakujem,takyto inzerat mala dat pred 2 mesiacmi.poznam ludi,co si beru takto psov,potom ich pustia do lesa a tam na nich trenuju strelbu

darika

fenix
nedavaju sa tu inzeraty,mas pravdu,ale...tu ide o psikov,ktori potrebuju domov,aby nemuseli byt utrateni.Takze si nemyslim,ze je to zle.

tripi

určite napíšte na www.psiadusa.sk ...alebo kontaktujte utulok....ja som u nas v kosiciach kontaktovala utulok,ked sa narodilo 5 steniatok a prislubili ze hned ako sa uvolni miesto,steniatka umiestnia....

suzenka

posielame maily komu mozeme..ja, sestra, jej priatel, a tak dalej..tak je mozne ze aj niekto z vas ten mail aj dostal :)

ak je to tak prosiiim poslite dalej

ako som spominala ze viem len ze ich je 7, maju 8 tyzdnov a nechce za ne ziadne koruny..daruje ich

sestra mi posle aj fotky aj blizsie info..tak keby mal o spominane steniatka zaujem ozvite sa nech sa nemusia utratit :(

velmi krasne dakujem

suzenka

noo mooozne to je ze to je aj ten mail :)

hovorim ze ja tu pani nepoznam..to je mojej sestry priatela nejaka znama..:)

iba dnes som sa dozvedela o tych steniatkach a mozno si aj jedno zoberieme lebo je nam to strasne luto :(((