Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko pijete ?

Príspevok v téme: Kolko pijete ?
lost

Samozrejme vody :)

Len tak ma to napadlo, lebo som tu videl ze niekto pije xyz litrov vody denne.

Totiz vacsinu dna sedim za PC a tak som priliz lenivy na to aby som chodil do kupelne kazdych par desiatok minut, alebo dokonca dole do kucyne. Je to dialka, a tak mam 2l flasu pri sebe na stole a kedykolvek ma to napadne, alebo obcas aj z nudy, si odpijem. Denne si ju napustim tak 3x, cize vypijem 6l, niekedy az 7-8 litrov.

No a teraz ani nie je take horko/sucho, tak neviem, nie je to priliz vela? :D

will51

zuzic nic si z toho nerob to poznam doma mam to istetiez mi furt nadavaju ze malo pijem a mama mi to uz aj sleduje..ale bieda ale snazim sa pod styri deci neist aj ked sa mi to obcas podari..ked to nepcitia na vlastnej kozi tak to nikdy nepochopia...

Gerbil

Keď mám chuť, pijem. Vypestoval som si zvyk, že tú chuť mám dosť často. :) Z nedostatku vody vzniká množstvo problémov vrátane úplne bežných zažívacích ťažkostí ako napr. zápcha. Ale zasa nasilu tlačiť do seba len preto, že to druhí odporúčajú je hlúposť, i veľa vody môže uškodiť (spomaľuje činnosť mozgu...).

zuzic

will to som rada ze zijes:)) ja momentalne biedne skoro tri dni som nic nejedla a tym padom aj velmi malo pijem:( nasi ma idu priam zavrazdit uz mam pocit ze ma zaviazu a nasilu do mna napchaju:)) no idem nieco skusit dietne lebo uz len same vyhrazky pocuvam:))) takze zo mna si priklad neber:)) ale ked zacnem normlanejsie jest tak aj s tym pitim skusim lebo sa mi zas hlava krutila ale to je asi skor z niecoho ineho...a inak ako sa mas...myslim s mamou ci uz to pochopila ze sa ti zle pije a tak....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.