Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ct mozgu

cokoladka898

ako moze suvisiet lumbalka s nalezom na mozgu?mam sa niecoho obavat?lleilla aj ty sa prosim vyjadri...aj ostatni...prosim

cokoladka898

uz sa neviem dockat zajtrajska. som strasne zvedava ale sa aj hrozne bojim. dufam ze si ma nenechaju v nemocnici...co myslis mozu?bola by som velmi nerada. da sa to riesit aj ambulantne?

lleilla

nejaky nalez tam mas,to ukazalo CT,ale moze to byt nieco uplne banalne,netreba hned mysliet na najhorsie,aj ked ta chapem,ja by som bola asi rovnaka a hladala vsetko mozne-hlavne sa zajtra popytaj doktorov,na vsetko,co ti nie je jasne a co ta zaujima,ich povinnostou je ta informovat a vsetko ti vysvetlit,aj tvoj nalez na CT napriklad

lleilla

eozinofilny granulom je benigna osteolyticke leze (prepac,za cechizmus,nevie ma napadnut slovensky ekvivalent),niekedy multifokalna leze kosti vyskytujuca sa predovsetkym u mladych jedincov,ako jeden z moznych pejavov histiocytozy X.Histologicky su loziska tvorene pocetnymi eozinofilnymi leukocytmi s primesou lymfocytov a plazmatickych buniek.Hlavnou komponentou su vsak histiocytarne elementy

zdravi.dama.cz

cokoladka,ale dala som to sem len koli zaujimavosti,prosim,nic si nenamyslaj,opakujem sa,ale s tymto onemocnenim nemusis mat ty absolutne nic spolocne,tak sa prosim nestras zbytocne,zajtra budes mudrejsia,ked ti tvoj doktor vsetko vysvetli a oboznami ta s tvojou diagnotou,drzim palce

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ct mozgu - Fórum - ZDRAVIE.sk