Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal mozgovych blan?

zdenulka

ale ja nemyslim ze ju mam dva tyzdne ale ci nemozem dostat zapal ak mam dlho chripku ci sa z toho nemoze rozvinut...dakujem

zdenulka

ale ja nemyslim ze ju mam dva tyzdne ale ci nemozem dostat zapal ak mam dlho chripku ci sa z toho nemoze rozvinut...dakujem

zuzic

zapal mozgovych blan? a preco si to myslis? ja mavam ked som chora velmi dlho problemy ze mi ostane este take nachladnutie to je myslim normalne

jajka001_

tak sa nemas coho bat. vitaminy si daj a slanu vodu do nosa, dezinfikuj si dutiny, skoc ku lekarke ak sa to nebude zlepsovat

jajka001_

Meningitída, Zápal mozgových blán
na začiatku ochorenia sa objavujú príznaky zápalu horných dýchacích ciest. Sprievodným javom je zvýšená teplota, pocit na zvracanie, zvracanie, stuhnutie šije. Niekedy sa objavujú aj bolesti kĺbov a zápal pľúc. Inkubačný čas závisí od pôvodcu nákazy, trvá 1 až 10 dní. Pôvodcami môžu byť viaceré druhy baktérií (Neisseria meningitidis, Haemophilus influenzae). Prenáša sa z chorého človeka najmä inhaláciou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal mozgovych blan? - Fórum - ZDRAVIE.sk