leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

purblanka

ahoj moja,neviem sa dostat k svojmu nicku,zabudla som heslo,takže ...........mám smolu.Č o máš nove??Zajtra ti napíšem,ok??

purblanka

ok,vďaka.No,pravdu povediac,dal som si manželovu nepečenú tortu,teraz som ju zmákla:)manžel ma službu,tak samota robí divy,nie???:(

lamiska

cerveny je nick len vtedy, ked vyplnis policko e-mail, vtedy je pod cervenym nickom odkaz na tvoj mail...a cervene vinko je zdrave, takze to nie je ziaden hriech, navyse ak bolo to masko a chlebik jedinym tvojim vikendovym hriechom, tak gratulujem-vsak to je malicko...ja som ich mala podstatne viac...

lamiska

fuuuha...teda zabrala si...ja som urobila asi 4seria po tridsat a k tomu nejake doplnkove cviky,ale nie som so sebou spokojna, lebo mama vcera vyvarala a ja som vsade "zobkala"...rano som mala na vahe pol kila vyse... :((

purblanka

ahoj,si tu?ako sa máš??dnes som opat nevečerala,taká som rada,len ovocie som jedla,a cvičila 4x po 50 leg magic