leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

lamiska

purblanka: no Tesco je teraz v tomto case kapitola sama o sebe :) my sme vcera v Trnafskom stravili pol hodinu len pri pokladni a to sme si boli kupit lwn pecivo a o pol deviatej rano!...clovek by si mal uzivat sviatky namiesto toho takto lieta po obchodoch a stresuje...jasne, ze ukazeme...pekne nohy a pevne zadky v lete na dovolenke :P

purblanka

ja som prišla z práce okolo 15h,potom som ešte bola na nákupy v tescu,ľúdí do bludu,ani nebolo kde zaparkovať,no a prišla som domov o pol7,a nič som už nerobila,a ani nemám chuť cvičiť.Ale ,počkaj,veď mi ukážeme všetkým,ako sa to robí,čo povieš?

lamiska

purblanka: 7 kil? klobuk dolu, ty vies zamakat...mne by tych 7 uplne stacilo, no ale na to treba sebazaprenie a to mi este chyba :( dnes som zasa necvicila a uz sa ani nejdem vyhovarat, jednoducho som bola leniva...

lamiska

perblanka? poznam, nieco si tam vypatrala? Ja somd nes inac necvicila (vyvyrala som vajecny liekr na vianoce) a mam zle svedomie teraz...

lamiska

sona: nechcem mudrovat, ale o spevnennie anm ide, staci ked budes trosku lepsie citat...navyse na chudnutie som ja napriklad pridala aquaaerobik...

sona55

ahojte, nechem tu mudrovat, ale tento storj Vam max. pomoze spevnit svalstvo, ale neschudnete, nakolko spalovanie tukov nastava az po 20-30 min. earobneho cvicenia pri 65-75% tepovej frekvencie.
ak na tomtu stroji cvicite 3 min.... spalite kusok cukrov a to je vsetko.
na spalovanie tukov potrebujete iny druh pohybu a najme musi byt vykonavany dostatocne dlho...