leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

lamiska

to nevadi, ze si necvicila kolko sio chcela, dolezite je, ze si cvicila...mysli pozitivne :) vazit sa mozme, len musim najst vahu...a ten centimeter...odvazime sa, pomerame pred sviatkami a potom po sviatkoch, nech vieme ako na nas posobia sviatky a potom sa do toho pustime naostro...

purblanka

ja som zase neurobila tolko,kolko som chcela:(,som zo seba sklamaná,ale verím,že nám to obom pojde.Budeme sem zapisovat raz do týždňa svoju váhu???Napr.v nedeľu??

lamiska

ahohky...tak dnes som si po dlhom case dala tych 80...a citim to veru citim...tie vnutorne stehna si inac ako takto neprecvicim...

purblanka

jasné,ideme na to:)..............dnes som prišla z práce kolo 15h,a som urobila len 50,potom sa mi už nechcelo,bola som unavená.Ale zajtra mám voľno,takže si pocvičím.

lamiska

no ako prublanka, zacvicila si si dnes? Ja sa priznavam, ze nie, ale bez pohybu som nebola - vyumyvala a povysavala som auto, takze som si dokonale precvicila cele telo...navyse v tomto mraze, to bola ina kryoterapia na moju celulitidu :P
takze od noveho roka, po sviatkoch s tebou mozen pocitat ako s partackou na chudnutie? Mozeme sa aj pomerat a povazit, nech mame motivaciu :D (alebo nas slak trafi a nebude ani dietu treba)

lamiska

purblanka, dobre si urobila, preco si kazit pekny vecer s manzelom vycitkami svedomia?...ja sa urcite chystam zhadzovat, ale nie cez sviatky, to by bol marny boj, navyse si nechcem kazit pekne chvile s rodinou tym, ze budem nervozna :) Mozeme to skusit spolu.

purblanka

no,tak tzo mám z teba radosť,že sa ti zapáčil leg magic,mne tiež.Dnes ale som prišla z práce,a dali sme si s manželíkom vínko a lupienky,tým ja neodolám.Ale aj tak,velmi túžim dodržiavať diétu,len nemám podporu.

lamiska

aj ja chcem suknu...ale nemozem do prace nosit nic nad kolena a som sa zatala, ze si suknu nekupim, kym nezhodim a nebudem moct aj tie stehnaq trosku ukazat s hrdostou...no a co, ze si sa najedla...keby som Ti vypisala, co ja dokazem pojest, tak by si hned mala lepsiu naladu (ale nenapisem, bo sa hanbim ako pes:P)...Mam navyse strasne stresujuce obdobie teraz a chodim ako bez duse...jedina radost je dobre jedlo, co je teda dost smutne, ze...? Ale ta masina sa mi zacina pacit coraz viac, dlhsiu dobu som nevidela priatela, teraz sme boli spolu, chytil ma za zadok, pozrel sa a opytal, ci nahodou necvicim...no nevybozkavali by ste ho? :D nevie, ze mam trainer...