leg magic

Príspevok v téme: leg magic
lamiska

ahojte :) kupila som si pristroj na cvicenie -leg magic a rada by som sa vas opytala ake s nim mate skiusenosti-ak niekto mate. Mam silne a dost take "makke" stehna a zadoka a chcela by som ich spevnit, problem je, ze nemam amoc casu na cvicenie :( ak mate nejake tipy ako zhodit a spevniet stehna, tak sem s nimi :)

purblanka

tak ja som si včera kúpila sukňu,tiež mi nebolo najlepšie.Na vešiaku vyzerala taká veľka,jak pre starú babku.Musím zhodiť,lebo nič si nemôžem kúpiť.A chcem sa parádiť,ked som sa len pred nedávnom vydala.Pred svadbou som pribrala skoro 12kg.NRJW

lamiska

ved v podstate ani ty nemas zlu vahu, ide o to, ze to nie je moja prirodzena vaha a vadi mi to...vcera som si bola napriklad kupit rifle a skoro som zo seba revala :(

purblanka

aj ja chcem nejak tak schudnúť,ale ako pozerám na tvoju váhu a výšku,tak si myslím,že je to celkom dobré.Ja to mám hrozné-mám 153cma váha 67-68.

lamiska

ja mam teraz plne vikendy, tak cvicim len v nedelu...no a zhodit potrebujem 7 kil, nabrala som ich pocas minuleho roka a musia ist dolu...meriam 165 a vazim 58, mam ale taku divnu postavu, vsetko mam na stehnach a zadku :( Len neviem ako sa prinutim dietovat, ked aj v robote stale nieco tlacim...

purblanka

ja som trochu poľavila,čo chodím do roboty,som s toho nervózna-Ty kolko chceš schudnúť???Akú máš výšku a váhu?

lamiska

aj ano...tusim sa mi podvihol zadok trosku...a robim tak ako vzdy, nemam moc cas robit viac, ale vysledky podla mna budu...nmo a zacinam riesit aj celulitidu a po Vianociach idem na dietu, nech sa buduce leto za seba nehanbim :)