Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helicobakter - krvny test

Príspevok v téme: Helicobakter - krvny test
krbik13

Lekarka mi dala robit krvny test lebo mam priznaky helicobaktera.Z toho testu mi nic nezistili.Teraz na 10.12 som objednany na gastro a chcem si dat urobit dychovy test.Je mozne ze z tej krvy sa to naozaj nemusi ukazat?Je podla vas ten dychovy test spolahlivy?Velmi casto mi byva na vracanie ale z jedla to nemam.Stale pocitujem nutkanie na zvracanie a nemozem sa ani moc namahat lebo ked presprintujem co len 100m tak ma zacne napinat a to nie je bohvie co...som z toho naozaj na nervy :/

[zruseny12]

...chod na googl.sk do vyhladavaca si daj
NAJBEZPECNEJSI TEST NA HELIKOBAKTERA...
a hned klikni na stranku ktora je na druhom mieste...tam si najdes nieco o helikobakt.je to zaujimave citanie...vela stastia

pariss0910

gastro je fajn ak mas helikobaktera ale je aj mnozstvo dalsich moznosti co to moze byt ktore gastrofibroskopia nezisti.vela stastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Helicobakter - krvny test - Fórum - ZDRAVIE.sk