Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

keď sa s niekym viac zblížim začnem cúvať

Príspevok v téme: keď sa s niekym viac zblížim začnem cúvať
laura91

Odkedy chodim na výšku,spoznala som mnoho novych ludi.samozrejme aj chalanov.neviem cim to je.mozno to vyznie aj hlupo.ale aj po tyzdnovom kontakte sa do mna zalubili.a mne to pride dost zvlastne..spravam sa uplne normalne,ale oni su zo mna mimo :) no potom nastane problem.ako im slusne vysvetlit ze ja som momentalne polroka single.a vztah teraz nechcem.aspon nie taky aky som mala predtym.a nechem s chalanom rozoberat temy zo skoly kedze sme na tej istej..ja sa chcem zalubit a stacilo by mi toho chalana lubit a byt s nim stastna.ale ked vidim ze sa vyhovaram,tak to nema asi zmysel taky vztah..ale ako im to vysvetlit??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.