Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stale chora

Príspevok v téme: stale chora
majama

poprosila by som o radu ohladne mojej 5 r.dcery.od septembra ako opat nastupila do skolky opat zacal kolobeh chorob - nastastie tento krat sme este nebrali atb. ale ide o to ze v skolke vydrzi najviac 2 tyzdne,potom dostane infekt dych ciest,kym to prejde trva to 2-3 tyzdne a po nastupe do skolky sa to opakuje...nadchu ma prakticky stale-nie alergicku. davam jej imunoglukan tu najvyssiu davku a cmula preventan + klasicke vitaminy a viac cecka.vedieme ju k sportu,tqkze nie je to domased,cele leto s kupala v bazene zo studenou vodou-nestihla sa ohriat od slnka,chodili sme kazdy den na bicykle,do lesa,vonku je za kazdeho pocasia.uz neviem co jej mam dat - druha dcera - 2 roky je nastastie zdrava a dufam ze aj ostane.pritom obe som kojila vyse roka.ak mi vie niekto poradit nieco na zvysenie imunity budem rada a vdacna ...

inkalina

Žial škôlka je liaheň vírusov a bacilov, aj keď naoko je tam "čisto", neviete, aký je prístup personálu k hygiene. S tým už nič nenarobíme. Na škôlkarske infekcie sa nezískava imunita, takže je lepšie sa im vyhýbať. Zvyšuje sa len celková imunita detí okolo šiesteho roku.
Možno by bolo treba ešte poriadne vyšetriť mandle, krčné aj nosnú, či tam nie je chronické ložisko, dokáže to spôsobiť poriadnu šarapatu.

janka24

Ahoj. Ja mám tiež 4 ročneho od septembra v školke a 2 ročneho od Novembra a vždy ochorie iba ten starši stále- on má aj zvačšenu nosnu mandlu a tiež mu davam všetko možne. Od Piatka zase kašle a ma teploty, ale on bral už tri antibiotika a nema to cenu. Pomaha mu aloe,lebo ma to rýchejšie priebeh ta choroba vačšinou do troch dni ho to prejde. Vieš deti so zvykaju na tie viry, ziskavaju imunitu. Ono to potrva možno aj celu zimu a buduci rok nemusi byt vobec chory. Niektore deti su iba zachrčane aj celu zimu...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stale chora - Fórum - ZDRAVIE.sk