Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dat dole keratin

Príspevok v téme: ako dat dole keratin
larja

Ahojte baby,mam vlasy predlzene keratinom uz rok chcela by som si ho dat dole....aby si tie moje trocha oddychli.Vlasy som postahovala no ostalo mi este na hlave vela keratinu je ako zuvacka fuj nieco hnusne....neviem to vybrat v jednej casti vlasov mam obrovsky uzol ktory nie a nie rozobrat.Su to vlasy pomotane keratinom ktory tam je este asi tvrdsi a nejde von.Strihat to zase nechcem.Mate skusenosti?

baruska17

Ahojte chcem sa spytat ako si mam dat dole predlžene vlasy keratinom?mam ich ma hlave mesiac...poznate nato nejaky prípravok?napíšte mi prosím

martinka54

to by si mala ist kadernicke. ja som mala za tepla aj za studena a naposledy nejakym kaucukom alebo co to bolo, ale ta posledna metoda bola najlepsia

nika5656

ahoj no to ti da dole len kadernicka ona ma na to specialny pripravok ktorym ten keratin pojde dole bo aj ja mam predlzene.

Monika18

Ahoj, mozem sa spytat na kolko ta vysli vlasy aj cela starostlivost na rok? ja tiez romyslam o predlzeni vlasov..

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dat dole keratin - Fórum - ZDRAVIE.sk