kvasinka Candida tropicalis

Príspevok v téme: kvasinka Candida tropicalis
impres

Mám 17 rokov so sexom so začala pred dvoma rokmi a od prveho styku mavam bolesti pri sexe. Mám ako keby zodraté genitálie, po sexe ma všetko štípe. Bolesti mávam aj počas dňa hlavne na malých pyskoch a klitorise. Sex si nedokážem kvôli bolesti ani užiť a s priateľom sa mi nedá dosiahnuť orgazmus sama ho však dosiahnem.Doktor mi nevedel povedať čím to je, až teraz mi zistili, že mám kvasinku Candida tropicalis.Užívam Mycomax kazdý mesiac jednu tabletku. Užila som už dve a nevidím žiaden rozdiel, zostávajú mi ešte tri. Sú tieto bolesti spôsobené tou kvasinkou? Mám strach, že sa tej bolesti pri sexe nezbavim. Prosím o radu,ak máte s týmto niekto skúsenosti.

niekto

neviem nakolko na to vpliva ta kvasinka ale
bolesti a zodranie moze byt sposobene nedostatocnou lubrigaciou -> si dostatocne vlhka ? ked nie skus lubrikant

to ze si malo vlhka moze sposobit hak
a aj zvisuje riziko kvasiniek

jaLENja

Zrejme si začala s pohlavným životom dosť skoro a nemáš dobre vyvinuté vonkajšie pohlavné orgány a preto máš bolesti pri styku. A ak máš kvasinkové ochorenie, tak ho stále nazad na teba prenáša tvoj priateľ, ak sa nepreliečil. Doporučovala by som ti iného lekára, ak ti toto nepovedal a potom si daj pauzu s pohlavným životom a možno sa to všetko zlepší.