Prešo si sama ničím to,načom mi najviac záleží???

Príspevok v téme: Prešo si sama ničím to,načom mi najviac záleží???
retka

Mam chalana, strasne ho milujem on miluje mna, pracuje vsak mimo SR obcas je prec. Zaciatok nasho vztahu bol trosku problemovy..ale mne to asi dost ublizilo,viem, ze uz je to ok, z emu mozem verit, urobil taku blbu vec, ze ked sme sa dali dokopy,bol na jednej akcii,kde si vymenil tel.cislo s babou s ktorou si potom pisal,teda ona mu pisala viac,ale nic to nemeni na tom,ze on jej odpisoval.VTedy som na tom prisla a vsetko s amenilo,ked zistil,ze ma strati zacal bojovat a tvrdil,ze potreboval taku facku aby si uvedomil co pre neho znamenam a co chce! bolo to tak,odvtedy je nam proste super,krasne a tak dalej a tak dalej.Fakt je to nadherne.Raz za cas mi ale prepne, najme ked je mimo SR,pretoze tak pracuje. Vsetko ok, a mna zrazu pochyti ako keby nejaky strach...drzim to v sebe a staci jedna nejaka poznamka(aj ked za normalnych okolonosti by som to brala ako zart) tak vtedy to vezmem prilis k sebe,pripustim si to k telu a zacneme sa strasne hadat a ja mu vycitam eci,ktore ani mi v skutocnosti nevadia. Ako tomu zabranit??? Mate nejaku skusenost?

jajka001_

ale tie fotky uz predsa nema, nie? mozno ze tam bol nejaky zaujem ale ked ju spoznal tak to preslo. netrap sa tym.

retka

Aj ja mam kamaratov a aj on ma kamaratky ale specialne pri nej ma to zoziera...

Jajka - nepise jej vobec, nereaguje, aj jej povedal, zeby sa uz nekontaktovali.

Lenze on urobil chybu tu, ze ju do nasho vztahu pustil, ked sme spolu zacali chodit mal jej fotky (ktore jej nafotil) vsade, v mobile, doma, vsade a ja som mala pocit, ze je nou posadnuty, alebo ja neviem. Asi mi z toho fajne prepina

veronky

retka:pokial ťa to tak trápi tak sa opýtaj čo bolo alebo je medzi nimi aby si vedela keď je to minulosť hovorí sa že chlap a žena môžu byť kamaráti ale treba byt v strehu aby to bolo len kamarátstvo a nič viac,mám tiež kaamarátou a neni medzi nami nič ani nebolo

jajka001

uvedom si zo on je s tebou, lebo chce byt s tebou, ty si ta, ktora ho zaujima. keby chcel,mohol by mat ju, ale nechce, a urcite aj ty vies, ze preco:) snad nebude taky hlupy , ze by ta podviedol s nou.
on na tie sms reaguje, v akej miere? len tak v ramci slusnosti,nie? stretava sa s nou bez teba? asi nie, ze? potom je to ok.

retka

Je pre mna velmi tazke sa s tym vyrovnat...:o(((((((((((((((((((( velmi mi ublizilo aj jeho chovanie v zaciatku vztahu spojene s tymto...