Prešo si sama ničím to,načom mi najviac záleží???

Príspevok v téme: Prešo si sama ničím to,načom mi najviac záleží???
retka

Mam chalana, strasne ho milujem on miluje mna, pracuje vsak mimo SR obcas je prec. Zaciatok nasho vztahu bol trosku problemovy..ale mne to asi dost ublizilo,viem, ze uz je to ok, z emu mozem verit, urobil taku blbu vec, ze ked sme sa dali dokopy,bol na jednej akcii,kde si vymenil tel.cislo s babou s ktorou si potom pisal,teda ona mu pisala viac,ale nic to nemeni na tom,ze on jej odpisoval.VTedy som na tom prisla a vsetko s amenilo,ked zistil,ze ma strati zacal bojovat a tvrdil,ze potreboval taku facku aby si uvedomil co pre neho znamenam a co chce! bolo to tak,odvtedy je nam proste super,krasne a tak dalej a tak dalej.Fakt je to nadherne.Raz za cas mi ale prepne, najme ked je mimo SR,pretoze tak pracuje. Vsetko ok, a mna zrazu pochyti ako keby nejaky strach...drzim to v sebe a staci jedna nejaka poznamka(aj ked za normalnych okolonosti by som to brala ako zart) tak vtedy to vezmem prilis k sebe,pripustim si to k telu a zacneme sa strasne hadat a ja mu vycitam eci,ktore ani mi v skutocnosti nevadia. Ako tomu zabranit??? Mate nejaku skusenost?

retka

Takze podla Vas sa na to fakt nemam pytat ako to bolo, preco to bolo a preco to je teraz ako to je? Mna to fakt zaujima, pretoze ja chcem vediet ze v tom je medzi nimi poriadok

retka

Nie je podla Vas vtierave to ak vidi, ze pred jeho domom neparkujem vypusuje mu celu noc sms....a ona ma pritom frajera...a medzi nou a mojim terajsim priatelom bol len sex...boli kamsi, nikoho nemali tak sa spolu parkrat vyspali...neviem co je na tom pravdy...mozno to tak funguje a mozno to neviem pochopit preto, rpetoze ja nedokazem mat sex s niekym ku komu nic necitim a mozno preto to neviem pochopit..a jednoznacne mi z toho vyplyva, ze ona mozno aj bola na neho namotana ked je to tak ako to je. Ja Vam to neviem vysvetlit, nebojim sa jej, nesiaha mi ani po clenky....ona podvadza este aj toho svojho frajera...ale ja neviem, vazne preco ma to tak zoziera. A pritom aj mojej polovicke verim...

janka24

Vieš, možno ti to nepovedal preto, lebo ta nechcel ranit a pre neho to nebolo doležite. Ženy a muži maju ine zmyšlanie, ale to vieš:-)
A k tej babe. Aj mne by to zožieralo, ale uvedom si, že teraz si pri nom ty a ona sa tvari doležito ALE -IBA SA TVARI ,pretože ju možno zožiera ,že s nim nie je, ale si s nim ty a snaži sa ti dat pocitit to, že ona bola na tvojom mieste raz-ked ako píšeš niečo medzi nimi bolo.Ale teraz už nie je, tak sa pozri na to z tej stránky, že teraz je teraz a ak sa s nou stretneš premietni si v hlave ,že doležita si pre neho ty , nie ona a ver tomu a ona to z tvojho správania aj pociti a možno sa aj stiahne ,ktovie.

retka

S tymto uplne suhlasim Janka, problem je vsak v tom, ze ta zena je sucastou jeho pritomnosti. Byvaju v jednej dedine, stretavame sa, ona sa odrazu srava ako jeho najlepsia kamaratka, ktora sa mu zacala pliect vyraznejsie do zivote potom, co sme sa dali dokopy my dvaja. Chodime spolu uz takmer rok, ale aj tak..proste niekedy medzi nimi nieco bolo a kedze je ona tu a ja sa vzdy nieco dozviem, neda mi to. A myslela som, ze keby mi o tom ich vztahu vsetko povedal, zeby som vedela v buducnosti zaujat postoj bez toho aby som na neho vybahla s niecim co som si domyslela...vazne strasne mi to zalezi, nam je spolu tak krasne..len ja to obcas tak dokaslem a uz nechcem

janka24

Možno máš až privela času na premyšlanie a až prilíš sa zatažuješ myslenim na niečo čo zle nemusi byt a na minulost už nie je dobre hladiet, ludia sa menia rokmi a skusenostami. Tak ako sa meniš ty ,meni sa aj on...mysli na pritomnost a na to, že každy den može byt Vašim posledným. Ostatne nie je doležité.

retka

Chcela by som sa Vas zeny este opytat, premyslam nad tym vsetkym a mam pocit, ze chem vediet vsetko co bolo, pretoze z casu na cas vyjdu najavo veci, ktore vyzeraju dost blbo, a kedze sama neviem ako to bolo tak si domyslam len tie najhorsie veci. Chcela by som od Vas poradit, ci mam chciet vediet vsetko alebo sa na to vykaslat, aj ked ako pisem, ze to, ze neviem tak ma este viac ubija.

jajka001_

vzdy ked sa ti nieco podobne stane, tak si to pekne rozober, preco si takto reagovala, asi si mala blby den, to stane kazdemu. neobvinuj sa zbytocne, zisti preco sa to stalo, vysvetli to potom aj jemu, ze preco sa citis tak ako sa citis, ze ta to mrzi - ak na neho nakricis nepravom, ak ti on povie nechtiac nieco blbe a neuvedomi si to, nehnevaj sa vnutri na neho a nekumuluj ten hnev, radsej mu to hned povedz, ze ta nahneval a preco. potom to moze dopadnut tak ze ty sa mracis a si neprijemna a on ani netusi preco. potom staci malickost a ty vybuchnes uplne od veci.
ak su na vine hormony, to velmi neovplyvnis :) treba to len rozlisit ci je to tymi hormonmi - vies ako to funguje u teba, u mna pravidelne dva dni v mesiaci som podrazdena a depresivna. vtedy radsej niekam zalez :))

retka

No ved prave, ze za normalnych okolnosti by som sa na tom smiala...ale vcera to bolo proste ako nahravka..:o))) maju to tazke s nami, noo my s nimi to nemame tiez najlahsie.