Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvysena teplota uz dva tyzdne

Príspevok v téme: Zvysena teplota uz dva tyzdne
muskaaaa

Ahoj,vie mi niekto poradit co to moze byt a ako to liecit?stale sa mi teplota pohybuje do 37,4.prvy tyzden som brala paralen,druhy tyzden ibalgin.prvy tyzden som mala priznaky chripky,teraz uz iba kaslem a necitim sa vobec zle,tak uz to nechapem...lekar mi chcel predpisat antb ale zatial som odmietla,zajtra k nemu idem zas,ale vobec sa mi nepaci,ze sa vobec nesnazi prist na pricinu,ale hned do mna chce pchat antb. ak niekto prekonal nieco podobne napiste mi prosim. dakujem

fenix1

daj si urobit crp ci mas bakterialny alebo virusovy zapal,stoji to asi 5 eur a kedze mas teplotu,musis mat zapal,.tak aj leukocyty a pod

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.