Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

úzkostná porucha a bolesti chrbta

Príspevok v téme: úzkostná porucha a bolesti chrbta
kolinia2

Dobrý den, mam uzkostnu poruchu, beriem AD coaxil, ale vyzera to ok, doktor povedal, ze lieky zacnem pomaly vysadzat od noveho roka, ale mam poslednu dobu problemy s chrbticou, take zvlastne bolesti, ale vacsinou vrchna cast chrbta ale dakedy to prechadza aj dopredu, mam dakedy problemy so sedenim a lezanim, ta bolest sa neda opisat, aj lekarovi som hovorila, ale nic nato nepovedal, tak sa pytam, ci ma dakto take priznaky, viem, ze nervy su vsade, nechce sa mi ist zase po lekaroch, prosim poradte a pomozte... dakujem

kolinia2

Hm, no ale ja nemam socialnu fobiu, proste diagnoza bola iba anxiozna porucha, vraj uzkostna, tak neviem, moja dr. povedala, ze je to civilizacneho povodu, asi som jej to mala zdoraznit, pomoze este dakto, da radu??? dakujem...

JCVD

ahoj, tiez mam uzkostnu poruchu (socialnu fobiu)....a bolest chrbta (medzi lopatkami).....ale.....to prvé, mam uz pár rokov, kdežto s chrbtom mam problemy "len" par mesiacov..takze neviem ci tieto veci spolu súvisia.....mam aj lahku skoliozu na lavej strane chrbta....bol som s tym aj u ortopeda...RTG v poriadku....dal mi dajake tabletky proti bolesti a mam si to niecim mastit:)......raz tie bolesti mam..a raz ich vobec necitim...ehm

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

úzkostná porucha a bolesti chrbta - Fórum - ZDRAVIE.sk