Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov

Príspevok v téme: Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov
glacierka

Ahojte, mam dvadsat rokov. Posledne dva tyzdne sa budim s neuveritelnymi bolestami klbov (ramena, clenky, kolena). Clenky a kolena ma zacali bolievat, odkedy behavam.. hlavne paty.. Ale tie ramena, to je neuveritelna bolest, nemozem dvihat ruky, obcas to prejde, obcas to mam cely den.. Zo zaciatku pomohol fastum gel, no uz nezabera ani ten.. pomoze mi niekto?

Ivka 1

V prvom rade choď na odborné vyšetrenie a ak sa rozhodneš pre prírodnú liečbu tak aj tá musí byť cielená. Vždy sa dá poradiť s odborníkmi aj v alternatívnej liečbe.

frufru

toto predsa musis dat vysetrit, mozes mat zacinajucu artritidu a to neni sranda. kazdopadne chod k lekarovi a by zistil co ti je. tieto rady aloe vera atd. to ani nepocuvaj akurat ti to oddiali liecbu a stav sa moze este zhorsit.

MatoK

Ahojte, ja behavam ultramaratony, 50 - 100km,, kolena dostavaju extremne zabrat. Pouzivam Viridian, a som spokojny, je na prirodnej baze a funguje. Je aj mast, tu pouzivam tesne po pretekoch ak kolena velmi pretazim.
vitalcity.sk

vitalcity.sk

fesak

Ahoj,mna boli klb v ruke-ukazovak,a rada by som si zakupila tie produkty-Boswelliu a Flexibit od Fitliner,len neviem kde sa mam kontaktovat,dakujem

Sonjaa

ahojte, podľa toho, čo som tu počítala, tak si myslím, že tie bolesti nôh, prípadne rúk (hlavne to tŕpnutie) môže spôsobovať chrbtica....

Môže to byť blokáciou nejakého stavca - jeho vysunutím a ten potom tlačí na koreňové nervy či už nohy (nôh) alebo rúk....
Tak by som si komplexne "posvietila" na chrbticu....

fesak

Mozno vam poradim...ja sa venujem dlhe roky cyklistike a od mlada mam problém s kolenami, ani sa nedivím lebo ich denno denne zatazujem. Vyskusal som uz mnozstvo preparatov a liekov od nasich slovenskych ´´doktorov´´ musim povedat, ze vzdy mi to preslo tak na tyzden- dva a vratilo sa to spat...moj ortoped mi vravel ze to je asi chronicky zapal nejakej slachy pri kolenach. Môj trener my odporucil skombinovat Boswelliu a Flexibit od Fitliner, no nechem robit reklamu ale uz cca tri mesiace ma kolena nebolia...aj ked to je drahsie ale ma to nieco do seba, takze vrelo odporucam

blanka

dobry den ja mam taky problem ze ma niekedy boli panva nohy zda sa ze kosti ale vzdy to prejde bolieva ma aj svalstvo iba jeden kusok svalstva a strieda sa to teraz mam iba toto ale asi pred tyzdnom som mavala sem tam aj horucky pocity na zvracanie a obcas ma svrbieva koza a niekedy ma aj v bruchu boli aj mavam cudny pocit v chrbte raz mi aj strpla noha a raz som si na par sekund necitila ruku mam 26r.prosim ak viete asi tak o najpravdepodobnejsej chorobe napisali by ste mi dakujem

raymond1

Tvoje problémy poznám mal som také isté pokial som sa nedostal k panovi jankovy ktorý ma dal do poriadku za čo som mu vdačný.Je to velmy pohodový človek a velmy ochotný.