Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rucicky - obnovenie pokozky na rukach

Príspevok v téme: rucicky - obnovenie pokozky na rukach
liennka

Ahojte, prosim vas neviete mi niekto poradit nieco na rychle obnovovanie pokozky na rukach? Hlavne na prstoch na bruskach...
Mam ich popraskane,a palia ma, od koznej mam nejaku mast ale moc mi nepomaha ked mi aj polepsilo znovasa mi to vratilo tak som tu a teraz pisem a prosim o radu vas ....
Dakujem za vsetky rady

anita36

ešte raz napíšem čo mi aj niektorým kamarátom pomohlo: Sanatopic
na stránke www.sanatopic.sk môžete aj objednať. Mne zaslali na druhý deň.

tue

Mala by si vyskúšať Sanatopic krém.
Objednať ho môžeš na adrese
///////////// Vyvinul ho kožný lekár a chemik na spomínané problémy a to hlavné: neobsahuje parfém, farbivo, teda nedráždi pokožku ešte viac, ako mnohé krémy. Je to skoro zázrak!

datelinka

vsetky cistiace prostriedky su drazdive latky niektore viac, ine menej, niektore su kysle, ine zasadite, niektore silne oxidujuce (chlorove), preto v kazdom pripade treba pouzivat gumene rukavice.

Deee

liennka aj mne sa to stalo po cisteni s jednym super silnym cistiacim prostriedkom, mala som to vsak len na palci a nemohla som sa toho zbavit, potom mi dala kozna advantan-hormonalna masticka s methylprednisonom, po par dnoch to zmizlo a odvtedy uz pouzivam gumene rukavice takmer aj na umyvanie riadu

liennka

Jeeejda prepacte ludia ja som zabudla napisat ze sa mi to urobilo po cisteni s cistiacimi velmi silnymi prostriedkami, uz asi pred rokom.
no a teraz mam tu popraskanu suchu pokozku na troch prstoch ostante su v pohode.
preto neco na regeneraciu pokozky alebo co ja veim co by mi pomohlo ..
Este raz sa ospravednujem :)
Denz a co je ta neutrogena

datelinka

ja som mala tiez velmi suche a popraskane ruky, vyskusala som tie najdrahsie kremy z lekarne a napokon som prisla na to, ze najlepsie mi robi obycajna indulona, najlepsie nechtikova :-)
okrem nej mozes vyskusat aj krem lipobase, ale ani ten podla mojich skusenosti nepredci indulonu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rucicky - obnovenie pokozky na rukach - Fórum - ZDRAVIE.sk