Nie je to spravodlive

Príspevok v téme: Nie je to spravodlive
zarra

Dnes ma hrozne nastvala jedna vec ,ale hrozne.Boli sme na nakupe a stali sme POCTIVO vrade pri pokladni ,prisli tam cigani a doslova ma odtial vyhodili ,ked som sa ohradila tak iste mi jeden stihol posepkat aby som nepindala lebo mozem zle dopadnut.Nakoniec som ja bola zla ze preco nedrzim hubu ,preco som ich nepustila teraz tam vraj budu vystrajat.Ja uz teeraz neviem vsetci sme z tych ciganov posra...ty ,vsetko im staviame ,nemusia platit za energiu .Preco to tak je uz ste nad tym rozmyslali?CEst vynimkam a nie som rasistka ale tie peniaze co sa investuju do tychto ludi by sa mohli aj inak vyuzit.

darika

Denz
eso je aj najnizsia karta a aj najvyssia.Ako aj ja.Bud je vo mne laska,alebo nenavist.A ta nenavist sa da zamenit aj -hnusom.Jak by som ja vedela tych spinavcov tryznit.A pritom ani mravca nezasliapnem.Ale aj ten mravec je len tvor.

jajka001

darika, co by sme pre NASICH nespravili :))mame najlepsie zivenych ciganov na svete.
u nas v petrzke, si mamicky svojpomocne vybudovali, vo volnom case na vlastne naklady,zanedbane ihrisko, potom si ho na vlastne naklady aj ohradili, lebo psickari tam chodili so psami

ivvka

Neprajem nikomu zle ale umieraju mlade mamicky na chripku aj mlady slusni ludia doteraz som nepocula ze by sa nakazil cigan.Od nich aj virusy utekaju ved v tom bordeli v com ziju !!

jajka001

a nielen z okna. mame dole smetiaky, sacky nielenze hodia z okna, ale napr hodia do vytahu, pripadni ti najusilovnejsi nechaju dole v brane.

jajka001

hej tisíc ton odpadu rocne. a musia, ved inak by sa rozmozili potkany na cele kosice. su lenivi to hodit aj do kosa. a to poznam, taki su aj tu. hadzu z okna odpadky.