prec s bokmi..

jenny6

Prave som pisala odpoved na podobnu otazku inej uzivatelke...tak ti to tu skopirujem...

Hlavne beh, vytrvalostny, cize pomalym tempom a vydrzat aspon 30-40min. Ak mas radsej statickejsie cviky, skusim opisat, mozno sa to bude dat pochopit.. :-)

postav sa, s rovnymi nohami a jednou nohou zacni dvihat do boku, snaz sa az do praveho uhla, je dobre pridrzat sa kvoli rovnovahe. Krasne sa ti pritom namahaju prave boky a vidis ako sa natahuju.

Dalej mozes skusit na zem, na stvornozky na kolena, a rob to iste, cize dvihaj jednu nohu pokrcenu v kolene tiez doboku, potom mozes vykopavat dozadu, napadne ta aj viacero inych variant v tejto polohe...

Hlavne tieto cviky rob co najpomalsie a vysoky pocet, zo zaciatku aspon 20krat kazdou nohou, postupne serie zvysovat.

[zruseny8]

ako ja by som rada mala zenske krivky, ale teraz ked som sa pozrela na seba odzadu tak som sa zhrozila..preto riesim boky, potom budem ostatne :))

datelinka

ale smajlik, len som zartovala, ja mam utle boky, ale tak mi to pripadalo na prve precitanie, ze nechces mat zenske krivky :-)) nie je to skor zadok, co ta trapi? ci mas vyslovene vacsie boky?
skusala si orbitrek? alebo bicyklovanie.

datelinka

preco prec s bokmi? vies ake je to prakticke na nosenie deti na rukach? tak super sa tam oprie dieta. ja som len teraz pochopila, preco mavaju zeny rozsirenu panvu. nielen na rodenie. :-))