Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Predčasná ejakulácia

laci123321

zdravim, aj ja som mal problem s predcasnou ejakulaciou vydrzal som mozno 2mix max co je tragicke tak som tiez patral ze co by mohlo pomoct a skusil som vselico az nakonec som niekde nasiel taku vodicku menom lad lotion neviem presne stranku ale mail na predajcu je s.shop@atlas.sk takze ak mate zaujem treba mu napisat ze oco mate zujem nikdy nebol ziaden problem je mozne sa aj osobne stretnut no a k veci tu vodicku si natriete na zalud nechate posobit 15min a potom umijete a mozte ist navec treba skusit proste nic zato nedate no 12e dokopy to stoji ale za tie peniaze ten pocit stoji ze frajerka nechape co sa svami stalo z 2min sa stalo 20min vasniveho sexu inak normalneho aj viac jak pol hodinu:)staci mu len napisat a on vam da blizsie info urcite :)

šiška

no ja som mala jednu takú skúsenosť s vtedajším priateľom, že sa počas sexu rýchlo spravil, ale potom sa aj znovu rýchlo vzrušil, takže sme znovu mohli pokračovať.a za celú noc mal takto 5 krát ejakuláciu...Vie mi niekto poradiť či to môže spôsobiť nedostatok sexu????

egres250

ak to robite s gumou:
durex performa su kondomy napustene latkou ktora oddiali ejakulaciu o celkom dost. ja si ich doma radsej ani nedavam :-D

ak bez gumy:
existuje krem na oddialenie ejakulacie, vola sa RHINO, maju ho v kazdom sexshope a stoji asi 20 eur, existuje aj v spreji, vola sa rovnako.

nudzove riesenie:
dva kondomy na seba...

typ

Pozdravujem Vás páni.
Určite skúšate všeličo.
Ak môžem pridať svoju dobrú skúsenosť a odporúčať www.bioba.ic.cz

Mne to pomohlo.

Josto

Zdravím Páni, mám ten istý problém. Sme s mojou priateľkou už dobrý rok a pamätám na časy kedy som vydržal aj 30-40 minút. Avšak raz dávnejšie som mal s partnerkou nechránený styk a asi sa mi natrhla uzdička alebo sám neviem ale penis mi krvácal a na dotyk ma dosť bolel. Odvtedy vydržím tak do 1 minúty. Dosť ma to vzalo a naštvalo, no našťastie mám chápavú a dobrú partnerku ale mňa to štve že ju už nedokážem normálne spraviť. Neviete mi niekto poradiť? Či mám zájsť k urológovi alebo niečo iný robiť s tým, lebo zasa nechcem to hneď riešiť chirurgicky lebo sa za to aj dosť platí, díki moc!

dnuavon

podla mňa za rýchlu ejakulaciu môže vysoká teplota vo vagine, aspon mna vzrušuje práve to teplo, je zaujimave že v ženskej riťke sa neviem urobit lebo je tam ovela chladnejšie, riešte to zniženim teploty

adminik.j

skus si pozriet stranku erekcia.estranky.sk je tam dost info o predcasnej ajakulacii ...inac odialit ejakulaciu pomaha aj produt RX-extreme

elkoto

takze zufali pani bol som v sexshope a kupil som si sprej za tusim 29,50€ a poviem vam je to na nezaplatenie...neviem vsak ako sa to vola ale tam vam urcite poradia,aplikuje sa to 15 minut pred pohlavnym stykom,dobre sa vstrebava cize na partnerku to nema ziaden vpliv a z pat sekundovej zalezitosti sa stala dobra polhodina sexualnej divočiny ktoru sme si obaja fakt velmi uzili a myslim ze moje sebavedomie velmi stuplo a ze za chvilku ten sprej nebude ani treba...dakujem ludom co vymysleli tento zazrak:-)

elkoto

mam podobny problem tak som sa odhodlal na obriezku...pre tych ktori to zvazuju..samotny zakrok vobec neboli..najhorsie to je hodinu po zakroku ked uz prestane ucinkovat umrtvenie a potom dva dni po operacii je bolest dost intenzivna ale da sa to prezit...dva tyzne na sex ani len nepomyslite..mne az na treti odpadol posledny steh,vo vacsine pripadov samotna obriezka pomaha odialit ejakulaciu no v mojom bohuzial nie...stale to je rovnake avsak obriezku vobec nelutujem pretoze partnerke sa moj penis velmi paci a po hygienickej stranke je to proste parada...oplati sa to pretrpiet..antidepresivami sa napchavat skutocne nechcem tak rozmyslam nad umrtvujucimi gelmi,snad to pomoze a ak nezaberie tak ho uz dam asi ufiknut!!:-))

lula-bay

poradte mi čo mám robiť, môj priateľ nemám chuť na sex, a ja by som sa milovala aj každý deň, čo mám spraviť, on vie , že ja mám chuť, sme spolu 4 roky , ale žeby sme sa umilovali k smrti, to nemôžem tvrdiť, je niečo čo spôsobuje chuť chlapa ,kt. má 35 rokov?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predčasná ejakulácia - Fórum - ZDRAVIE.sk