Predčasná ejakulácia

aladar

Zaujima ma, ako sa da zacat trpiet na predcasnu ejakulaciu, pretoze mne to zasa trva az moc dlho a som z toho nervozny no a potom sa ja neurobim uz vobec, ani po partnerkinom orgazme. Existuje nieco na zvysenie sexualnej citlivosti?

s.j.

hana sidorova,janka janciková
určite sedíte v jednej lavici a nudíte sa. Matematika je vzácna veda,nemali by ste ju odfláknuť. Hanka zistí,či je malé a čo veľké a Janka sa vo fyzike priučí viac o príťažlivosti. Dúfam hlavne o zemskej,aby sa postavila nohami pevne na zem. Pomôže jej to.
psychologička Sida Janková

ferino

Mila pani Janka,
ja som sexuolog v nemocnici a poradim vam dobru literaturu pri ktorej rychlo a pekne vyvrcholite.
Vola sa Matematika hrou.Je to najziadanejsia kniha pre pedagogicky,ktore maju tuto uchylku,ako vy.
S pozdravom,
MUDr.Fero Jurcina

janka jancikova

dobry den!mne sa paci ked mozem mat sex pri matematike mozete mi poradit nejaku literaturu s matematikou alebo fyzikou?dkujem

hrx

Skuste si hodimku alebo dve pred tym nieco vypit !!! ako alkohol myslim... len to neprezente ! alkohol ciastocne paralizuje nervy...a cit ! Hmmm...

soky

pekný deň , musím Vás najskôr poopraviť, nejde o predčasnú erekciu , ale ejakuáciu , ide o stav, ktorý je výborne liečiteľný tbl tzv SSSRis / inhibítor spätného vychytávania serotonínu/ , navštívte urologickú ambulanciu a radi Vám pomôžeme...

hľadajte kontakt na www.urology.sk
s pozdravom Roman Sokol M.D.

jj

hmm no ja mam taky problem že som za minutu hotovy a mozem mysliet na cokolvek odpudive........ pomoc chcem už konečne dlhši sex

natalia

Môj nový priatel pri pohlavnom styku nemá problémy s erekciou,ale nikdy u neho nedôjde k vystrieknutiu semena,všimla som si,pred pohlavným stykom,že pri erekcii mu z penisu vytiekla priesvitná tekutina,trpí predčasnou ejakuáciou?Dakujem