Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Predčasná ejakulácia

Rinaldo

Ludia ...ja mam takyto problem. Je normalne, ze ked zo mna unikne sperma, tak schudnem ?? No ani nie tak z toho tuku, co som nabral z tych neuroleptik, ale zo svalov a to na celom tele. No proste uz po jednej ejakulacii mi svaly stratia pevnost a velkost. A po 4 nociach som uz tenky ako makaron a jedlom to nemozem nijako vykryt. Stravu jem zvycajne 4, ale aj 5 krat denne. Aj mlieko a jogurty do seba tankujem. Nie som nahodou len chudokrvny ?? Alebo je to nejaka vazna choroba ??

prosim napiste mi na mail awesomeone@post.sk

igor125

ziadnym cvikom ani inymi vecami sa to nevyriesi,mozno tak 5-10sek.ale to je nič
poradim tutovku EMLA krem je sice drahsia-30eur ale stoji za to .u mna bol styk max 1 min.teraz 30 min

Phali

Zdrawim was..Mam jeden problem a mam ho uz dost dlho..Pred tyzdnom som bol operowany na waricocelu a teraz ma sere to ze mam tu Predčasná ejakulácia...je to nieco strasne..ako nahle sa len zacnem s holkou bozkawat tak mi zacne hned stat a tecie mi potom este aj taka prieswitna wodicka a niekedy sa sprawim aj pri bozkawany a je mi to trapne sa sprawit s bozkawania ked bozkawanie nic nieje...poradi mi niekto co s tym mam robit..ci mam nawstiwit urologa a powedat to jemu ale co mam robit lebo ma to sere..a mam to uz dost dlho nejake tie roki..poradte mi dakujem

mimo88

potrebuje to tréning, v prvom rade dlhšia masturbácia skušanie sameho seba, pokusiť sa vyvrcholenie ovládať, povedzme aj silnejším stlačením údu. ďalej by som vyskušal metódu zadržania moču pri močení, viackrát, aby svalstvo spevnelo, a dokazal si vedome ovládať neskor aj ejakuláciu. Tak držím palce malo by to pomocť.

Phali

Mam takito problem...ked je u mna holka a lezime spolu a zacneme sa bozkavat alebo nieco viac tak proste ani nemusime mat sex a ja sa spravim...cim to moze byt...

tibike811

netreba sexovat tak dynamicky, zbesilo... pekne pomaly, mierne kolisave tempo, resp. zmeny v intenzivnosti. tahanie pilky si treba rozdelit :-)

arčo

mam problem s predcasnou ejakulaciou navstivyl som urologa ten mi predpisal antidepresiva ale nepomohlo to tak mi povedal dve moznosti ist k psychiatrovy alebo obriesku. No a teraz neviem co mam robit.Prosim kto ma skusenosti s obrieskou? chcel by som poradit ...Ď...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predčasná ejakulácia - Fórum - ZDRAVIE.sk