Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Predčasná ejakulácia

Marecek_20

Tu sa človek snaží druhému pomôcť a ty tu každého zdeptáš.Nemôže sa každý narodiť tak perfekte ako ty.Sú aj výnimky.Ak nedokazes rozlisit Benzocain od benzínu tak máš problém v hlave.Masturbovať nemusíš je to len v tvoj prospech aby si vydržal čo najdlhšie.Sex neni len pre muža aby sa urobil a potom jebal na partnerku,tá si chce tiež užiť.Ja som rád ked vydím že partnerke bolo dobre a ja sa tiež nikdy nesťažujem že by mi bolo zle.POzeram aj nanu nielen na seba.Ale ak si z tých degenerovaných čo si myslia že jebať každú druhú je fajn a hlavne je aby som sa spravil ja,tak mi je ťa ľúto.

hermafrodita

Chlapci, z toho vsetkeho po precitani clankov mi vyplyva, ze treba si dat pred milovanim 1 Lit Oresanskeho bieleho, 4 hodiny v kuse masturbovat, potom zavolat partnerku, natiahnut na ftaka ponozku namocenu v benzine a potom to pojde?! Mozes sa milovat aj hodinu. Partnerka bude nesmierne stastna, ze ma na sebe takeho blbca, co nema inej roboty ako masturbovat a masturbovat a masturbovat.....
Len masturbujte, v hlave vam zostanu akurat tak hrdave zavity.

Marecek_20

Tiež som mal zo začiatku problémy s predčasnou ejakuláciou.Dosť som sa bál aj nájsť si priatelku.Tiež umňa bolo že ejakulácia prišla v priebehu minúty,aj vďaka krátkej uzdičky ktorú ešte doteraz mám.Odkedy som však zistil že jedna z mojich priatelok trpela pohlavnou chorobou,a naštastie som tú chorobu od nej nedostal,sex bol bez prezervatívu.Odvtedy mám sex výhradne z prezervatívom.A tu je fígel...chcete dlhý sex,mne nerobí problém vydržať 45 minut niekedy aj hodinu.Je to jednoduché,pred sexom asi dve hodinky masturbovať.Ak nieste krepí určite sa aj po masturbácií musí postaviť ak Vás priatelka pekne pohladí:P A používajte prezervatívy s BENZOCAINOM.Znecitlivý Vám žaluď,to však neznanemá že ho nebudete cítiť!A zaručene si po čase zvyknete že ho už nebudete musieť používať.Teraz neni problém už bez prezervativu s benzocainom vydržať tak 8-10 minut.Taky mam už dnes bežný sex...

wwwwwww

to karolko: pre mna to nie je iba sex. svoj problem predcasnej ejakulacie nechcem riesit tym, ze si pri milovani budem v hlave vyratavat priklady, alebo mysliet na nieco, co ma od milovania odputa. ja si chcem sex uzivat, sustredit sa nan a na partnerku..takze opakujem otazku, je tu niekto, kto vie svoju ejakulaciu ovladat a ak ano, ako takyto stav dosiahol?

karolko

chlapci,muži, poviem vam jedno...ved je to len sex :D..nedavajte tomu taku vahu,aa ja si pri tom vyratavam v hlave matematicke priklady :Da vdaka tomu som myslou uplne inde :D:D..ale psst :D

wwwwwww

pani, nikto nic? vazne by ma to zaujimalo, ci to dokazete "regulovat" a ako sa to da naucit (kegelove alebo ine cvicenia etc)

wwwwwww

chlapi, viete niekto ovladat svoju ejakulaciu, tzn. viete si povedat, ze este sa nechcem spravit a "jednoducho" vydrzite? ako sa to da dosiahnut? su na to nejake cviky? dakujem za odpovede

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predčasná ejakulácia - Fórum - ZDRAVIE.sk