Predčasná ejakulácia

schootrik

no a este som zabudol. ked to na mna uz uz ide. treba na chvilku prestat. a v tej prestavke sa da robit hoci co. niekedy staci prerusit pohyb. niekedy musim uplne von. napriklad zaludom drazdit klitoris. potom zasa na chvilku vniknut, a potom zasa. vasa partnerka si bude mysliet ze sa s nou pekne hrate. ani nebude vediet ze si pri tom oddychujete. aj keby to vedela vobec to nevadi :). lebo ona neoddychuje :). alebo sa da pocas tej "prestavky" zmenit poloha. co mam viac dodat. mam predcasnu ejakulaciu a dokazem sa milovat kolko chcem :))).

schootrik

netvrdim ze moja technika ako sa zbavit predcasnej ejakulacie je 100% pre kazdeho. ale mne pomohla.

prva vec co som sa snazil zistit je preco ju vlastne mam. nasiel som niekolko dovodov. vsetky si uz nepametam. ale jeden z dovodov bol, zle masturbacne navyky. ak masturbuje tak aby ste boli hned hotovy. (napriklad neviete ci niekto nepride domov :) ). tak si telo zvykne a budete hned hotovy aj s partnerkou. myslim ze je kazdenu jasne ze ked masturbovat tak pomalicky skusat dlhsie a dlhsie. dalsia vec je psychyka. ak budete mysliet na to ze boze len nech hned nie som hotovy, tak hned hotovy budete :). sorry ale takto funguje. skusal som tomu zabranit tak ze som si predstavoval nieco hnusne. ako zdochnuteho psa a podobne. funguje to ale az tak ze som stratil erekciu. a vobec kto chce pocas milovania mysliet na take veci? :))
mne uplne stacili kondomi durex performance. su v striebornom obale. vydrzim s mimi riadne dlho. dokonca som par krat skoro myslel ze sa ani nespravim :). to ze takto dokazem fungovat. mi riadne zdvyhlo sebavedomie. a teraz aj bez kondomu mozem podstatne dlhsie. dalej pomaha trening PC svalov. ak mate vazny zaujem nieco s tym spravit, najdete si cviky na internete sami. mne sa ich tu nechce vypisovat. ale uplne najlepsia vec je mat priatelku ktora vas lubi. a vy viete ze aj ked to na vas pride skor, nadalej vas bude lubit :). a este je dalsia vec su polohy v ktorej je zena viac drazdena a chlap menej. ak sa vam taku podari najst. moze byt spolocny orgazmus castou zalezitostou. prajem prijemne experimentovanie :). dobre prezradim vam moju. ja sedim a partnerka sedi na mne.

Anubis

Tiež ma teší že niesom na tom sam tak zle.Ale tym vam nechcem este zhorsit pocit.Ale mavam tie iste problemy.Moja terjsia partnerka je moja prva.Pri prvych razoch je to normalne ze sa clovek uroby rychlejsie ale casom sa to zmeni-teda ako u koho pretoze raz vydrzim 1-2 min a niekedy sa uz aj stalo ze este len zasuniem a uz som.Myslim si ze moj problem je vtom ze sme s priatelkou prestali mavat sex castejsie a ked som sa urobil skor nez ona tak ju to prestalo bavit a jej odpoved bola "Mne sa nechce ani vzrusit ked viem za sa nestihnem urobiť" takze nas sex je tak mozno 3-4 krat do mesiaca.Dalsi prtoblem je aj v tom ze ho mam vecsieho a hrubsieho a tak musim mat s partnerkou dlhu predohru(dotyky,bozkavanie,lizanie atd.)a po tomto vsetkom ked ideme na to tak sa spravim hned.Viete mi neako poradit.

Marecek_20

Tu sa človek snaží druhému pomôcť a ty tu každého zdeptáš.Nemôže sa každý narodiť tak perfekte ako ty.Sú aj výnimky.Ak nedokazes rozlisit Benzocain od benzínu tak máš problém v hlave.Masturbovať nemusíš je to len v tvoj prospech aby si vydržal čo najdlhšie.Sex neni len pre muža aby sa urobil a potom jebal na partnerku,tá si chce tiež užiť.Ja som rád ked vydím že partnerke bolo dobre a ja sa tiež nikdy nesťažujem že by mi bolo zle.POzeram aj nanu nielen na seba.Ale ak si z tých degenerovaných čo si myslia že jebať každú druhú je fajn a hlavne je aby som sa spravil ja,tak mi je ťa ľúto.

hermafrodita

Chlapci, z toho vsetkeho po precitani clankov mi vyplyva, ze treba si dat pred milovanim 1 Lit Oresanskeho bieleho, 4 hodiny v kuse masturbovat, potom zavolat partnerku, natiahnut na ftaka ponozku namocenu v benzine a potom to pojde?! Mozes sa milovat aj hodinu. Partnerka bude nesmierne stastna, ze ma na sebe takeho blbca, co nema inej roboty ako masturbovat a masturbovat a masturbovat.....
Len masturbujte, v hlave vam zostanu akurat tak hrdave zavity.

Marecek_20

Tiež som mal zo začiatku problémy s predčasnou ejakuláciou.Dosť som sa bál aj nájsť si priatelku.Tiež umňa bolo že ejakulácia prišla v priebehu minúty,aj vďaka krátkej uzdičky ktorú ešte doteraz mám.Odkedy som však zistil že jedna z mojich priatelok trpela pohlavnou chorobou,a naštastie som tú chorobu od nej nedostal,sex bol bez prezervatívu.Odvtedy mám sex výhradne z prezervatívom.A tu je fígel...chcete dlhý sex,mne nerobí problém vydržať 45 minut niekedy aj hodinu.Je to jednoduché,pred sexom asi dve hodinky masturbovať.Ak nieste krepí určite sa aj po masturbácií musí postaviť ak Vás priatelka pekne pohladí:P A používajte prezervatívy s BENZOCAINOM.Znecitlivý Vám žaluď,to však neznanemá že ho nebudete cítiť!A zaručene si po čase zvyknete že ho už nebudete musieť používať.Teraz neni problém už bez prezervativu s benzocainom vydržať tak 8-10 minut.Taky mam už dnes bežný sex...

wwwwwww

to karolko: pre mna to nie je iba sex. svoj problem predcasnej ejakulacie nechcem riesit tym, ze si pri milovani budem v hlave vyratavat priklady, alebo mysliet na nieco, co ma od milovania odputa. ja si chcem sex uzivat, sustredit sa nan a na partnerku..takze opakujem otazku, je tu niekto, kto vie svoju ejakulaciu ovladat a ak ano, ako takyto stav dosiahol?

karolko

chlapci,muži, poviem vam jedno...ved je to len sex :D..nedavajte tomu taku vahu,aa ja si pri tom vyratavam v hlave matematicke priklady :Da vdaka tomu som myslou uplne inde :D:D..ale psst :D