Kto sa ku mne pridá na dietu od noveho roka?Mam odskusanu dietku

bingham

Zuzic to je rozne....., ale priberat mozes aj zo sladkych napojov....prave ako je kofolka....to je vsetko velmi individualne....taktiez zalezi na tom kedy sa stravujes......napr....cely den nic nejes...obcas niaka kola....a vecer sa napapkas...to je celeeee zleeee....

A prestan....co holky odvedla...ty si kocka neee oni...., len to este nevies...:))))))))))))))))))))))))), aby si nepovedala ze som ti dal maaalo samjlikov

zuzic

nie ved ja len tak...sak vlastne mas pravdu len ja som na smajloch zavisla a ked ich niekto nenapise uz rozmyslam ako to mysli:)) no tak jednu otazocku mam...preco sa hovori ze ked budes velmi malo jest tak budes priberat? neni to blbost?neviem mozno ale podla mna som neni pekna tak preto...vsetky kocky co chodia vedla do skoly su pekne tak by som chcela vyzerat..no neprerobim sa:)

bingham

zuzickaaaa :))))))) uz je lepsie ??? nie nic sa nedeje...., ale nebudem ti pisat smajla, ked ti pisem ze nemas jest majonezak nie ??? :DDD

ked nieco budes chciet vediet tak sa pytaj...nepustaj sa do ziadnych blbych diet....a predpokladam ze to ani nepotrebujes cooooo..., len chces byt este krajsia ako si zeee :)))

zuzic

bingham...dobre sa ti to hovori...ja nejem ani majonezak ani vysmazane takze v pohode:)) ale neviem ci na mna zaberie to iste ako na trojrocne deti ze jeden za binghama:)) ale nejaky si nastvany deje sa nieco?:( tak prisne si to napisal bez jedneho smajla...inac prave sa strasne dobre bavim som kamaratom rozposielala tych vianocnych santov tak haluska toto:))

bingham

Zuzic...preco by si mala vynechat veceru.....

pozri kazda dieta je inaaaa...., ale ja si myslim(to je vzdy pravda a mudrost), ze zaklad je aby si jedla viac krat za den v malych mnozstvach.....mala by si vynechat vysmazane jedla.... a jedla ako MAJONEZAK zeee !!!! ( na vianoce tiez nie....sice jezisko ti to dovoli, ale ja nie)

naopak.....ovocie, zeleninka, kuracie masko......OVSENE VLOCKY - velmi dolezite....(aj pri priberani) ty si ich davaj rano - sacharidy

A SAMOZREJME VEEEEELA TEKUTIN - NIE CUCKANIE KOFOLKY A ZE 3deci.......veeeela vody to je ZAKLAD...nie len pri chudnuti....je to samozrejmost aby si udrzala svoj organizmus v zdravom chode

a ked mas problem s pitim....tak si zober poharik.....a jeden za binghama....druhy za inkoooo...treti za denza....atd

zuzic

bingho:DD no ok ovocie v pohode ale aj zeleninu?:)) co sa vlastne moze na veceru? alebo ju mozem vynechat? neni problem:)) no ok a ako je to zdravo? napis mi dva dni jedalnicek ok? si to ceknem:)))

bingham

preco nemozes majonezu.....???? zuzic....nesraaaanduj

schudnuut sa da vzdy....a aj zdravo bez priblblych diet.....tak isto aj pribrat

bingham

zuzic....ty ty ty dievca jedno......ved to je jasneee ze take jedla nemozes.....naopak musis jest zeleninku, ovocie..., ale nie vecer....a to iste plati aj pri ovs.vlockach - chcem ti dobre ty c......a jedna :)))