Preventívna prehliadka

Príspevok v téme: Preventívna prehliadka
Aja11

Mám 15-ročného syna, ktorý už 2 roky nebol na prehliadke. Tak som mu dnes oznámila, že tam na týždeň pôjdeme. Syna to nahnevalo, vraj sa hanbí a hlavne nechce doktorke ukazovať penis. Povedala som mu, že tam proste musí a hotovo. Ja sa samozrejme dívať nebudem, ale doktorka nech ho radšej skontroluje. Na druhej strane nechcem aby mal z toho traumu. Ako mu to mám vysvetliť tak, aby sa nebál ?

pandorica

Pokerface, kamoš si z teba strieľal, nedá sa zistiť, či si už mal sex.A ani si dosť dobre neviem predstaviť ako, že by ti zmodral? :)

pandorica

Môjmu synovi doktorka penis neprezerala.Ani som nevedela, že sa to robí.Viete určite ,že to tak je?Možno sa len opýta, či je všetko v poriadku, či masturbuje, alebo tak, nie?

pokerface

lebo mne vravl kamoš že sa da
za chvilu pojdem na 15 ročnu nemal som sex ale bojim sa keby sa to dalo zistit že to aj zisti povedal by to rodičom...

lilussa

denz, ale je uplne normalne chodit aj na preventivky k urologovi, kazdej zene tu radis chodit pravidelne ku gynekol. /co je samozrejme spravne/ ale ty sam to nedodrzujes. Ved aj Hugo Hryc mal rakovinu prostaty a to mal tesne po dvadsiatke.