Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som tehotna?

mirkaa

nevadi, ze si v CR. mas europsky preukaz? musia ta osetrit.. hociktory gynekolog. mozu sa vyhovarat, ale kazdy jeden by ta mal vysetrit. neviem de si, ale pripadne mozes zajst aj za skolskym doktorom. ak si v prahe, je gynekolog aj na spalenej

pauli 73

existujú tehotenské testy, ktoré ti ukážu možné tehotenstvo už na 5ty deň od oplodnenia. Neviem prečo sa bojiš kúpiť tehotenský test? Môj priateľ ich chodil sám kupovať bezo mňa a nik mu z nosa neodhryzol :) eshop.rapiclear.sk

pauli 73

existujú tehotenské testy, ktoré ti ukážu možné tehotenstvo už na 5ty deň od oplodnenia. Neviem prečo sa bojiš kúpiť tehotenský test? Môj priateľ ich chodil sám kupovať bezo mňa a nik mu z nosa neodhryzol :) eshop.rapiclear.sk

datelinka

jalen ja, myslim, ze v pripade pozitivneho testu sa rodicia nedozvedia ani, ze bola tehotna :-(( ale riesenie uz prenechame na samotnu halooo.
halooo, tehotenstvo sa neriesi na pohotovosti. je potrebne navstivit svojho gynekologa.

halooo

Denz-na pohotovost lebo som v inom state a nemam tu doktorku. tu mam az 400km daleko. preto na pohotovost,alebo nie?

Dakujem vsetkym co mi poradili,poobede kupim test a skusim rano teda co to urobi.

jaLENja

Ak by si bola aj tehotná a tvoji roadičia a pravdepodobne aj ty si veriaca, tak už je to jasné, že zrejme je horšie dať si dieťa vziať ako ho porodiť do nemaželského zväzku.
Veď sa nemusíte hneď brať.
Buď pokojná, kúp si test, zisti ako na tom si a hlavne nerob unáhlené závery. Samozrejme, treba aj zvážiť tvoje iné zdravotné problémy, ale prosím ťa, hlavne buď v kľude. Ak ti vypadlo teliesko a nedostala si menzes, môže to byť aj tou zmenou, že vlastne už nemáš HAK.

halooo

mozem si uz urobit test? ukaze mi ozajstny vysledok..ved to je len jeden den? ak sa ukaze,ze som tehotna..musim k svojej doktorke,alebo mozem ist na pohotovost tu v CR..fakt neviem co robit

liv99

priznaky tehotenstva, uplne prve: vynechana menst (jasne :)), vytok (nepali, nesvrbi), citlive prsia, zhnednu dvorce, bolest hlavy, unava, kovova chut v ustach, citlivost na pachy.... niektore sa objavia hned, niektore po par tyzdnoch tehotenstva. ale ked ti meska len den, tak to je pohoda, vydrz, do vecera dostanes, citim to v kostiach :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som tehotna? - Fórum - ZDRAVIE.sk