Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem dychat !!!

Príspevok v téme: neviem dychat !!!
petko...

prosim vas pekne pomozte mi uz 10 rokov lejem do seba nasivin kazdy den miniem jednu flasku .... som z toho zufaly u lekara som bol ( je to de-bi-l) dal mi kvapky na ktore som doplacal 21 € vraj pomozu daval som si ich tyzden a nic.... isiel som opat a zase ine kvapky.... a jasne ze nic nepomohlo.... vraj moj nos je narkoman ... chcem sa toho zbavit !!! ako ??? chcem dychat bez kvapiek !!!!

Simonella

arlind: ak mas podobny problem ako tu uz neaktualny peter, tak mam mozno mensiu radu ktora by ti pomohla..
nezazila som to ja, ale moja kamoska ktora taktiez bola zavisla od kvapiek do nosa roky.. stale jej krcny daval len kvapky ktore uz nechcela brat no bez nich dychat nemohla.. tak sa nastvala, a sla na jedno vysetrenie (neviem presne ako sa volalo, ale ak by si mal zaujem, zistim ti) kde jej rozleptali nosovu sliznicu (nic strasne) len asi 2 hodiny musela dychat cez usta a na druhy den si tazko odvykala ze nema kvapky, no od tretieho dna ich absolutne nepotrebovala.. teraz ich vobec nepouziva a moze volne dychat :)

James

Pocuj Peter ... a nemas nahodou posunutu nosnu prepazku .. ale proste nemal si zlomeny nos .. ?? .. by si sa mozno cudoval .. ale ja od malicka skoro zijem na sprejoch do nosa .. je to svinstvo strasne navykove !! ale co uz ked clovek nemoze dychat .. je to super pocit :D uz sa citim ako narkoman !! .. ale lepsie pchat do seba spreje ako dychat ustavicne USTAMI .. a potom bolesti hlavy atd .. no nic .. fakt len sa pozri co nema trocha krivy nos .. alebo jednu dierku mensiu nez druhu .. neviem co ti tu pisali ostatny nechcelo sa mi citat komenty .. ale ked ti nic nezabera .. vyzera to na moj pripad .. no clovek nikdy nevie

Fofa

Daj si do spalne stierky na baze ilu.
Dobre pracuju s vlchkostou v ovzdusi,
a aspon tretinu zivota budes mat v pohode,
odstran s izby vsetko co ti drazdi dierky.

Fofa

ivvka

Petko tazko ti poradit ,ked ta poriadne nevysetrili ,myslim RTG, krv.Syn sa este naparoval nad slanou vodou ,ale moc to nepomohlo ,to ti musia precistit dutiny.Dam ti e-mail jednej doktorky skus sa s nou o tom porozpravat je velmi ochotna a mnohym uz pomohla.www.drmaja.estranky.sk

m4k

pocuj a je Tvoj problem vobec v nosnej dutine?? Nemoze byt problem aj v dolnych dychacich cestach, pripadne plucach??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem dychat !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk