Ako dlho?

abcdefg

Ano, je to tazke veronky :(
Clovek obcas urobi najlepsie vsetko ako vie a ani neurobi chybu a nejde to... niekto robi chyby neustale a ide mu to v zivote :(... treba sa snazit usmievat asi napriek vsetkemu a nedat sa...

veronky

pred tým mal dva vzťahy ale to boli len na dialku akurát so mnou mal vzťah ktorý sa dá nazvať vztahom boli sme spolu skoro stále a všade sme chodili spolu možno mu vyhovovali vzťahy čo mal predtým nadialku zriedka spolu a tak,nemôžem povedat že by teda striedal partnerky skôr ich mal málo :} a bol aj verný a nepokukoval nikdy po druhých to by som mu krivdila, tiež som nad tým tak rozmýšlala že ma nemal tak rád ako ja jeho aj som mu to povedala ale hovoril že to neni pravda a mal ma rád ale prestal neviem ako sa dá prestať mať rád po takom čase ale asi sa dá,ja ho mám stále rada,aj som sa ho pýtala či som ho prestala priťahovať keď sme sa v poslednom období menej milovali,jaj a že už u neho to trvalo asi tak pol roka tak to ma nahnevalo načo ma teda posledný pol roka naťahoval to som zato nestála aby to povedal ale ma lutoval čičo tak preto aj ten sex bol zriedkavý hm to ma ani nenapadlo až teraz keď o tom píšem,máš pravdu že keď sú dvaja dlhšie spolu tak sa zoberú ale ja som nebola na to ešte nachystaná možno časom neviem necítim sa na takýto záväzok momentálne

abcdefg

A je normalne, ze sa vas vztah Veronky po 4 rokoch vyvijal a prezrel... preto je dobre, ked sa ludia vezmu... lebo manzelstvo je aj o zodpovednosti za toho druheho... si myslim...

abcdefg

tazko povedat,
mal on uz pred tym nejake vztahy, ked ho tiez sexapil presiel? Mozno on potrebuje striedat... neviem... alebo je druha moznost, ze ta nemal dost rad od zaciatku. Ze to proste nebola laska z jeho strany?

veronky

ja už mám jedno manželstvo za sebou,ktoré skončilo veľmi zle takže ja sa ani nechcem už vydať a ani on sa nechcel ženiť aspoň mi to hovoril,ja si myslím že urobilo svoje aj to že som od neho o 4 roky staršia síce mi tvrdil že to neni pravda a ja som chcela aj s ním bývať ale netlačila som ho do toho dávala som tomu čas samozrejme on sa nehrnul vôbec do spoločného bývania,ešte mi povedal že chce byť sám najprv som si myslela že má niekoho ale nemá,keď nad tým tak s odstupom času uvažujem tak sme sa ani tak často už nemilovali bol ku mne milý nežný pozorný ale už to nebolo také asi sa ten sexepíl vytratil,je to také divné ani sme sa nehádali len také malé rypanie ale to je v každom vzťahu,neviem kde som spravila chybu

abcdefg

Veronky,
a nenapadlo vas sa vziat? Myslim, ze 4 a pol roka je dost... mi sme uz po roku prisli k tmu, zeby sme sa chceli vziat... len sa to narusilo... Nechceli ste vstupvoat do zavazku? A cim to je, ze on presiel do kamaratstva? Sexapil sa vytratil, alebo co?

veronky

rozchod bol z jeho strany vraj náš vzťah prerástol do kamarátstva ale z mojej strany to tak nebolo,áno je to stály rozchod ako rana to bola aj je boli sme spolu 4a pol roka stretávame sa, sme aj kolegovia boli sme aj vonku na kávu si to vyrozprávat ale len ako kamaráti je to ťažké ale už nie až tak ako na začiatku poplakala som si najprv som bola smutná potom nahnevaná a teraz ani neviem radšej s ním budem kamarátka ako sa obchádzať a zazerať na seba tiež som si myslela že to je tá osudová láska ale nebola život ide ďalej ja moc von nechodím som typ čo sa uzatvára do seba keď má problém

abcdefg

Ano, snazim sa... u vas je to uz trvaly rozchod? Veronky, pisala si, zeby si sa nevedela rozist, ked ho milujes... ty si ho prestala milovat? Preto ste sa rozisli?