Titul=osobnost?

Príspevok v téme: Titul=osobnost?
TiezMamTitul

Povodne som chcela dat nazov temy Dementi s titulom, pretoze bohuzial prax ma o tom neustale presviedca. Irituje ma dolezitost docentov, profesorov, doktorov i niektorych magistrov, kt. v zivote stretam a kazia naladu ci cely den mne, ale i okoliu!Davaju pocitit, ako su oni nieco viac a neustale sa nadrapuju ako pav so stupajucou urovnou svojho vzdelania. Aj ja mam vysoku skolu-vzdelanie druheho stupna a v sucasnosti si doplnanam treti vysokoskolky stupen. No povazujem za smiesne a trapne, ako niektori kolegovia skryvaju svoju ludsku osobnost za svoj titul. Akoby uz ani nemali svoje priezvisko ci meno, ale pre cely svet boli len docent ci profesor. Je to take ubohe! Ano, toto vzdelanie nie je zadarmo a nema ho kazdy, ale okr. vyssieho vzdelania nie je o nic viac, aj tak sme vsetci len ludia. Alebo prehnana informovanost o svojom vzdelani. Mam pocit, ze niekto by si najradsej aj toaletny papier dal vygravirovat svojim titulom, aby vsetci videli, ze je niekto. Co by nemusel byt na pracovisku zly napad, myslim, ze by to bolo prijemne zakoncenie potreby pouzit papier s niecim menom a zvyraznenym titulom. :-)
Nie som zakomplexovanec, akurat mam chut verejne sa zasmiat na svojom okoli a urcite nie len mojom...