Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

už mi nechýba

Príspevok v téme: už mi nechýba
Cutruus

Chodím s dievčaťom 10 mesiaocov.Nie sme z toho istého mesta a tak od začiatku sa stretávame len piatky a soboty.A ak je volno zo školy. Ja mám 18 a ona 17. Vždy som chcel aby sme boli spolu viac,vždy keď to pôjde no teraz v poslednej dobe mi ani moc už nechýba.A mám asi aj pocit že aj z jej strany to tak bude,ale nerozpárvali sme sa o tom. Na nete sa s ňou snažím písať stále čo najviac ale napr. hneď po škole v strede týždňa neviem či by som šiel za ňou keby som vedel že na ďalší deň sa ide do školy.Jedine ak by to bolo súrne. Upadá ten vzťah? alebo len som si proste zvykol na to že sme spolu málo? Predošlé dievča mi stále chýbalo hrozne.Boli sme spolu skoro každý deń okrem víkendov a cez ne mi neuveritelne chýbala.A teraz také čosi nepociťujem.Na jednej strane som aj rád,lebo to nie je práve naj pocit ak vám niekto veľmi chýba a nemôžete byť s ním ale zase keď to je takto mám blbé pocity či náhodou moje city k nej neupadajú.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

už mi nechýba - Fórum - ZDRAVIE.sk