policia zadrzala diskutera, ktoho pozna ???

Príspevok v téme: policia zadrzala diskutera, ktoho pozna ???
etuska22

o 18:00 to bolo v radiu Viva a Okey o 16:00 na stv spravach internetove fora ! na STV ukazovali velmi topky.sk sk ale zdravie , policia pobede zadrzala vraj naj ulovok , diskuterov som sa dobre zasmiala na tom nicku ze DR-Vylizpicinsky , tak vystupoval na roznych forach :))) je to nejaky pan JUDr z nejakej firmy ale na tom nicku som sa vazne rehotala , vraj je netoricky znamy na forach len je cudne ze na zdravie nepisal :))) 3 roky jo nevedeli vypatrat vraj je to verejne znama osoba z medii meno nepovedali len tu prezyvku ktora je vazne vtipna

lost

Ked niekto nevie ako sa prispieva anonymne, tak to takto dopada :D

Ale zaujimalo by ma co take urobil, ci zase sa u nas prejavuju cisnke praktiky :D

Ale muselo to byt nieco extremne, ked si uz dali tu namahu ho vypatrat, alebo je to len "BU BU BU my Vas dostaneme"

karci.

mary_anne :))) o kom si nepocula ?? o tom ci o nom ? :))) netreba pozerat len bulvarne spravy na narkoze a joj-ke :))) len povedali ze ho zadrzali , stihany je na slobode ide o vyznamu osobnost na slovensku meno nechceli povedat :))) ten nick aj mne prisiel vazne vtipny este ako ho povedali Dr-Výližpičinský :))))))

kamila-NR

ja som to tiez pocula na STV jedina tv to davala , policia nechce povedat co urobil,povedali len inicialky ide o znameho "pana" na slovensku