Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako najlepsie vypocut zenske srdce?

Deee

alzbeee presne si to trafila, aj ja som to po par pokusoch vzdala, zobrala si vyssi pausal a srdiecko vylievam naj kamoske, jasne, ze aj manzelovi podam zakladne informacie "srdiecko vcera v maxe som minula 60€ kupila som si cizmy" potom zdvihnem mobil a kamoske opisem farbu vysku material a vsetko ostatne co by kazda zena chcela vediet, manzela mam na prakticke veci, muzi pocuvajte a robte uhm ano, uhm chapem (neradit nepoucovat iba zucastnene pocuvat)

jajka001

alzbee, uplne presne :)))
staci pocuvat, pochopit, neradit, neriesit. jej staci ked sa vykeca, riesenie najde sama. chce len oporu.

alzbee

Ja ti poviem, co nerob! :D neznasala som situacie, ked ma niekto totalne nahneval a tak jasne, ze som to potrebovala zo seba dostat von, vyrozpravat sa...no a tak som sa vzdy tesila aspon na priatela, ze jemu sa vykecam, ze on ma pochopi. A trt makovy..este aj on mi zacal nakladat, ze preco som tak a tak reagovala a blaaaa-blaaaa...a ked som mu vravela, ze nechapes, ze ja sa potrebujem len z toho vykecat ? tak mi povedal, ze: nie, ja neviem byt ticho, ja ti to musim povedat, ked s tebou nesuhlasim...no, a potom som bola este viac rozculena. Pretoze od neho som ocakavala pochopenie. Respektive ani ma nemusel pochopit, nemusel so mnou suhlasit, ale som len potrebovala, aby bol ticho, vypocul ma, pohladil, ukludnil:)) a keby ma ten hnev presiel, tak by som si aj sama priznala, ze som mozno nereagovala najspravnejsie..

ywettka

pocuvaj no nezabudni sa zucastnene aspon tvarit.Nechci radit len pocuvaj no nezabudni zenu pohladkat,pobozkat aby citila,ze si pri nej a zalezi ti na nej.hmmm som zena no nie je mozne vzdy a za kazdych okolnosti vyhoviet.Pokial milujes rozum nestratis neboj :)My zeny potrebujeme stale uistenie,ze sme milovane chapes? Drzim palce :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako najlepsie vypocut zenske srdce? - Fórum - ZDRAVIE.sk