hrat sa aj sama...

Príspevok v téme: hrat sa aj sama...
liluuuska

Ahojte chcela by som sa vas opytat ci je normalne ked moja 4rocna dcerka sa chce stale hrat iba so mnou ,
vobec sa nechce hrat sama, ani na chvilku ked ju necham sa hrat samu tak hned zosmutnie a hra sa smutna, no o chvilku pride za mnou a vola ma hrat sa a ak nemam kedy ze si robim ine prace alebo varim tak radsej ostane len tak pri mne sediet ako by sa mala sama hrat.
neviem ci je to normalne, inak medzi detmi nema problem sa s nimi hrat.
Je jedinacik a do skolky este nechodi az od buduceho roku...
Neviete niekto poradit ako by som ju to naucila ak sa to vobec da aby sa s radostou hrala aj sama???
Je mi jej luto, no ale aj ja si potrebujem robit nejake veci ...

liluuuska

No ona je zviknuta na moju pozrnost urcite som s nou od narodenia stale sama doma, ale ono sa to neda vzdy sa len s nou hrat, urcite pochopite ze domaje vela roboty, ktoru s nou robit nemozem, co sa da robime spolu ale su veci pri ktorych je lepsie deti drzat dalej
Iba ked jej zapnem rozpravku tak bude sama ju pozerat ale nechcem ju nechat sediet iba pri rozpravkach, to neni ziadna aktivita pre dietatko take male ...Nechcem s nej televizneho sedocha

liluuuska

no ona nema problem byt bezo mna v skolke uz som to skusala ale doma jednoducho nebude sa hrat sama...neviem preco
chcela by som ju nejak naucit sa aj samu hrat aby ved aj ja ked som bola mala taksi pametam ze som sa hravala aj sama a rada neviem preco ona nie...ako ju to naucit

katkakm

Ahoj ,aj môj starší syn bol taký "samotár" ,ale v škôlke sa to upravilo, hoci prvé 2 mesiace vrieskal a učiteľka mi ho strhávala z krku.Teraz keď príde domov "otravuje" ako sa nudí a ráno ma budí o piatej a chce ísť do škôlky.