Opakujúce sa zápaly priedušiek

astmicka

Katkakm ja som mavala ked som bola malapravidelne zapaly priedusiek, napriek vsetkym slovam co mamina vravela mojej doktorke, sa doktorka so mnoumoc nezaoberala a brala to ako normalne...
No a teraz po rokoch mi zistili zanedbanu neliecenu prieduskovu astmu..
Takze urcite sa nedaj odbit len tym ze ti pre dietatko doktori daju antibiotika,!!!
Urcite chod s malinkym ci uz do kupelov alebo niekam (napriklad dotatier) na preliecenie. A ziadne mliecko nikdy na vecer a kym mu kasel neprejde tak ani cez den...
Skore uzdravenie

astmicka

Katkakm ja som mavala ked som bola malapravidelne zapaly priedusiek, napriek vsetkym slovam co mamina vravela mojej doktorke, sa doktorka so mnoumoc nezaoberala a brala to ako normalne...
No a teraz po rokoch mi zistili zanedbanu neliecenu prieduskovu astmu..
Takze urcite sa nedaj odbit len tym ze ti pre dietatko doktori daju antibiotika,!!!
Urcite chod s malinkym ci uz do kupelov alebo niekam (napriklad dotatier) na preliecenie. A ziadne mliecko nikdy na vecer a kym mu kasel neprejde tak ani cez den...
Skore uzdravenie

astmicka

Katkakm ja som mavala ked som bola malapravidelne zapaly priedusiek, napriek vsetkym slovam co mamina vravela mojej doktorke, sa doktorka so mnoumoc nezaoberala a brala to ako normalne...
No a teraz po rokoch mi zistili zanedbanu neliecenu prieduskovu astmu..
Takze urcite sa nedaj odbit len tym ze ti pre dietatko doktori daju antibiotika,!!!
Urcite chod s malinkym ci uz do kupelov alebo niekam (napriklad dotatier) na preliecenie. A ziadne mliecko nikdy na vecer a kym mu kasel neprejde tak ani cez den...
Skore uzdravenie

jajkafr

katkakm
nemôže ísť o astmu alebo gastroezofageálny reflux? tým, že lekárka malého lieči stále antibiotikami nabúrala mu už určite imunitu podľa mňa by bolo dobré vyšetriť krv na imunitu a potom nasadiť nejaké lieky na posilnenie imunity zvykne sa dávať aj hliva ustricová pre malé deti je tuším Imunoglukan sirup ale neviem od koľkých rokov je vhodný... skús sa o tom porozprávať so svojou lekárkou a tiež sa skús opýtať lekárky či nemôže ísť o gastroezofageálny reflux (GER) ten môže spôsobovať tiež časté zápaly dýchacích ciest a kašeľ najmä v noci a ráno... držím palčeky