Opakujúce sa zápaly priedušiek

katkakm

No práve idem od lekára,zasa má zápal,samozrejme dostal atb.Našla som si aj mail zo stúdia zdravia, vraj je to len na rodičoch či ten sirup dajú mladším deťom,ale negat. ohlasy vraj ešte nemali....Odporučili mi aj konkrétne sirupy,tak som sa rozhodla,že to risknem .Lekárka mi odporučila aj kúpele,tak po sviatkoch sa ideme rekreovať.

Denz

katkakm- antibiotika su podla mna ovela nezdravsie ako trebars ten sirupcek...ak ho das v polovicnom pomere.
Je prilis malinky na ATB...
:(
Porad sa pre istotu aj s dobrou lekarkou.
Prajem malinkemu skore uzdravenie.....

- mira

Malý je silne zahlienený. Zápaly spôsobujú baktérie, ktoré ku svojej činnosti potrebujú cukor. V hlienoch sa usadzujú okrem baktérií i dráždivé látky.
Malému nedávaj nič mliečne, žiadne jednoduché cukry.
Potrebuje sa prečistiť, v prvom rade ale zastaviť zanášanie dýchacích orgánov.
Dávaj mu obilné kaše, zeleninku, tuk zatiaľ len zo semienok, trochu strukovín.Zo začiatku sa soplíky budú vo zvýšenej miere vylučovať, potom sa prečistí a bude prospievať.

katkakm

A ešte tá príčina,to netuším....pravidelne chodíme von,vetrám celý dom aj 3-4 hodiny každé ráno a aj pred spaním,alergiu vylúčili, vraj z toho musí len vyrásť.Doktorka mu vždy dá antibiotiká a tým to zhaslo.Fakt ma to trápi.Dnes mal chudáčik ráno taký kašeľ,nemohol sa vykašľať,povracal sa,dala som mu spreje, otvorila okno a pomohlo.Fakt už neviem...