Tehotensky test po kolkych dnoch?

Tyshka

mlada ano.ale dali sme pozor no raz to utieklo dufala som ze nebudem prave ta ktorej sa to hned podari ale budem ta ktorej bude ze ked budem chciet dieta tak sa oto posnazit no mozno nie.ano zatial len dva dni enviem pockam tento tyzden ked nic tak bud tyden pondelok sa uz berem k doktorovy lebo fakt tym testom sa mi aj tazko veri ze raz tak raz tak ale isto som cakala na menstruaciu:-/.aj mlada ike dmoj frajer ze on uz chce no mame cas ja este chcem trocha zit snim na vylet chodit a tak atď mame cas si myslim no este dufam ze mi dojde menstruacia ale na vystrenie pojdem aj ked dostanem ale dakujem za rady!

lioness_01

tyshka, tomu never, že niekomu vyšiel tri krát pozitívny test a nakoniec to nebolo tehotenstvo... isto to tvoj prípad nie je. ak je test pozitívny tak si tehotná ! ! !proste sa tým začni pomaly zmierovať

Tyshka

chcela som uz ist ale cakala som ci mi menstruaci bude meskat zatial len 2dni moze to byt aj zstresu .neviem.no kamoske vislo 3krat pozitivny a nebola tehotna

Tyshka

no ale prva mi vysla negativna druhy den pozitivna no ale teraz mji meskaju neviem ci mam spravit test ci ist rovno doktorovy?

lioness_01

tyshka, ak vyšiel pozitívny, tak si tehotná

vanda, ak ti bude už meškať menštruácia, tak vtedy si urob

Tyshka

ja som si kupila test vyslo mi negativny potom pozitivny neviem co si mam mysliet kramy mi zatial meskaju dva dni;( nechcem byt teste tehotna

vanda33245

ahojte ..prosim vas chcela by som vediet kedy sa moze pouzit tehotensky test,pretoze pred tyzdnom nam to s partnerom usmyklo a nerada by som bola tehotna,test sa moze robit hocikedy ci len pred menstruaciou?

aluska

zuza pp kup si test a tam si to precitaj....kazdy test je iny...spytaj sa v lekarni, oni ti povedia
ale test je najspolahlivejsi az ked meska menzes, vtedy je vysledok najpresnejsi