Tehotensky test po kolkych dnoch?

ams

Datelinka dakujem.
Takze je nadej ze by som este mohla byt tehotna? Skusim test znova o 2 - 3 dni a rano.... aj ked ako sa poznam, kupim hned 3 testy a budem skusat kazde rano....

datelinka

ams, nemusi byt prvy ranny, ale cim skor robis test, tym je koncentracia tehotenskeho hormonu hcg nizsia. ranny moc je predsa len koncentrovanejsi. cim je vsak tehotenstvo starsie, tym je skor zachytitelne aj pocas dna.

ams

dakujem za odpovede, no pockam este 2 dni a urobim test znova... a uvidime...
Musi to byt prvy ranny moc?
Lebo tento test som si robila az s 2 mocenim, to prve som nestihla....

jenny6

Mne sa cosi zda, ze som citala, ze az okolo 2-3 tyzdnov od vynechania si mozes byt ista, ze ti tehotensky test ukazuje spravne. Pretoze dovtedy aj ked je negativny, neznamena to, ze tehotna nie si, len to jednoducho je skoro pre urobenie si testu, lebo je to prilis skoro na rozpoznanie z mocu...Najistejsia by si bola, ak pojdes ku gynekologicke, ktora ti to povie s istotou.

datelinka

ams, a cakala si tych 5 minut? robila si si test z prveho ranneho mocu? mne totiz uz aj po vynechani menstruacie vysiel uplne slabulinky druhy pruzok a aj to myslim ze po dlhsom case, ako po udanych 5 minutach. ja som vsak vedela, ze som tehotna, merala som si totiz rano bazalnu teplotu a uz som mala dva tyzdne zvysenu a neklesala, ako tesne pred menstruaciou :-)
drzim ti prsty, aby si co najskor objavila aj ty tu stastnu spravicku na testovacom pruzku :-)

datelinka

ak mavas pravidelny cyklus, v case vynechania menstruacie by uz test ukazal pripadnu pozitivitu. je mozne, ze u teba prebieha ovulacia neskor, nie v 14. den cyklu, neviem nakolko poznas svoj cyklus.