Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prsník - diagnoza prejavy a možnosti pomoci

Príspevok v téme: prsník - diagnoza prejavy a možnosti pomoci
niektoakoja

z MMG vypustili správu: zhrubnuté fibro grandulárne tkanivo difúzno-denzné rezíduá, bez susp. LU axillárne, susp.opacity alebo zhluky MK v denznom teréne nepozorovať.

moje osobné pocity - prsník bolí - v PMS a počas M natoľko, že nemôžem ani spať na danej strane a nosiť ťažšie veci v ruke. občas z neho čosi vyteká a svrbí, vnútri prsníka ma občas štípe - zhrubnutia - alebo na môj pocit hrčky cítim na viacerých miestach vnútri prsníka...

čo mi na to radíte? je možnosť mimo hormónov? dá sa to aj odstránť úplne alebo aspoň tak aby to nebolelo?

niektoakoja

posledné 2 mesiace som kvôli problémom so žalúdkom mala veľmi prísnu dietu - žiadna káva, alkohol, sladkosti, minimum masa - len hydina -a to len dusena, najviac zelenina, ovocie, ryža, varene zemiaky.

napriek tomu bolesti sa stupňovali. myslím si (laícky) že ide o druh hormonálnej nerovnováhy, možno už spojený s klimakteriom.

- mira

Tieto stavy majú ženy, ktoré pred MS chytá neovládateľná "žravosť", ktorú si niektoré neuvedomujú. Bolesť v prsiach zapríčiňuje energia potravín ako sladkosti, ovocie, najhoršie sú sladkosti v spojení s tukom ako zákusky, čokolády a sladké mliečne výrobky. Škodia tiež povzbudzujúce látky, aromatické látky, chemické aditíva v potravinách a lieky.
Žravosti sa dá predísť tým, že obmedzíš v strave mäso, vajcia a množstvo soli, hlavne 2 týždne pred MS. Tým znížiš chuť na sladké.
Zameraj sa na zeleninu a celkovo zdravšiu stravu, dostatok B vitamínov, ktoré sú v celozrnných obilninách.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prsník - diagnoza prejavy a možnosti pomoci - Fórum - ZDRAVIE.sk