Onkologicke testy

Príspevok v téme: Onkologicke testy
idb

PROSIM VAS AK MA NIEKTO PODOBNY PROBLEM...UZ 2 ROKY CHODIM NA ONKOLOGIU STALE MAM VO VYSLEDKOCH ABNORMALNE BUNKY INFEKCIA,VOBEC NIKDY MI NA TO LEKAR NEPREDPISE NIC LEN MA OPATOVNE KAZDY MESIAC OBJEDNAVA NA CYTOLOGIU JA UZ,BY SOM SA RADA AJ LIECILA,NEJAKO TO SAME ASI NEPREJDE,SOM UZ S TYCH NAVSTEV U ONKOLOGA ZUFALA,NEBAVI MA UZ NIC SOM OTRAVENA,AKO SA S TOHO DA DOSTAT?DAKUJEM

llek

billes, zavidim ti tvoj optimizmus. Chces teda povedat, ze onkologickych pacientov treba posielat k sportovym lekarom? Keby to bolo take jednoduche, ze dostanu od sportoveho lekara resveratrol a rakovina zmizne, tak by to vlastne bolo fajn. No, ale nie je to take jednoduche s tymi onkologickymi ochoreniami. Pracovat v onkologii s onkologickymi pacientami je narocne, takze trochu opatrnejsie formuluj veci ako, ze konvecni onkologovia potrebuju pacientov, ono je to naopak, ti pacienti potrebuju onkologov.Co si predstavujes pod tym, ze pri podozreni na onkologicke ochorenie sportovy lekar nasadi transresveratrol.Vies ja sa v onkologii pohybujem denne a zaujimalo by ma co si predstavujes pod podozrenim na onkologicke ochorenie. Vela ludi taketo formulacie pouziva a tak ma zaujima, co tym presne myslia, ake situacie, ake tazkosti a tak.

FERIM1

Doporučoval by som užívať hubu Reishi.
Informacie o jej účinkoch si možte pozrieť trebárs tu:
reishi.fm.site90.com

reishi.fm.site90.com

Huba Reishi vykazuje protirakovinové účinky a stimulujú imunitný systém, čo značne zvyšuje kvalitu života osobám, trpiacim nádorovým ochorením. Zmenšuje príznaky choroby, v mnohých prípadoch vedie k úplnému uzdraveniu a tým k predlženiu života.

billess

sportovi spickovi lekari pri najmensom podozreni na onk.chorobu okamzite nariadia sportovcovi uzivat transresveratrol(vytazok zo supiek hrozna-pinot noir)samozrejme mal by to byt prirodny tekuty resveratrol so vsetkymi enzymami.rakovina nema sancu sa uchytit v tele ked sa tam nachadza resveratrol,a ak uz rakovina v tele je,resveratrolom je rakovinovy priebeh blokovany,a brani aj tvorbe metastaz.samozrejme sportovy lekari sa snazia za kazdu cenu vyliecit sportovca,na rozdiel od konvencnych lekarov ktori potrebuju mat pacientov.pozor-synteticky (praskovy)resveratrol nedosahuje ani zdaleka vysledku ako prirodny.na slovensku boli takto vylieceni viaceri pacienti,dokonca v 4 stadiu ja konkretne viem o 56r.zene,rak.pluc,6r.dieta-rak lymf.uzlin 4.stadium dieta je teraz uplne zdave,7r.dieta-rak.kostnej drene,dieta je takmer zdrave(nador sa zmensil z 18mm na 0.4mm

idb

stalo sa dakujem mooc odhodlala som sa k tomu a uz sa to pohlo takze uzivam 4 lieky a psychicky som sa uz po prvej tabl.citila lepsie ahojte a dik

jaLENja

Tiež sa čudujem, prečo ťa tam stále volá a nič nerieši. Veď aj poisťovni to musí byť divné, že mu na teba preplácajú cytológiu každý mesiac, pretože ak sa nemýlim, nárok na cytológiu máš iba každé dva roky.
Zmeň lekára a uvidíš. Pýtaj sa aké máš výsledky a hlavne čo to pre teba znamená a čo sa s tým dá robiť.
Veľa šťastia.

kejti2

ahoj, veru skus vymenit gyndosa, preco ta kazdy mesiac vola na cytologiu? ved to neni normalne. a aku mas cytologiu? ja mam PAP 2, mavam kontroly o 4-6 mesiacov. ved ked mas abnormalne bunky, ktore ti vobec nelieci, tak na co ta stale vola na kontroly? ved to nedava zmysel,ahoj

aluska

nechapem naco cakas a nezmenis doktora..uz si to mala davo spravit a nie vyckavat co bude...potom uz moze byt neskoro