velka laska=skvely sex?!?ani nie

Príspevok v téme: velka laska=skvely sex?!?ani nie
shantal.

Priatela velmi lubim, sme spolu uz 4 roky, zda sa mi to ze je to stale lepsie a lepsie. ALE nesedime si v posteli. Prvy problem je v tom, ze ja by som chcela sex ovela castejsie ako on, ale to ma az tak netrapi. Druhy problem je,ze si proste nesedime, nas sex je dost krkolomny. Osobne si myslim ze je to tym, ze ked ma erekciu tak je asi v 45stupnovom uhle k telu, plus zahnuty na dol a tym padom dost vela poloh nemozeme robit. Niekde som citala,z e to moze byt skratenou uzdickou. Dokonca nem nevyhovuje ani poloha ja hore, lebo ho to "taha". Ja nechcem mat cely zivot takyto sex, ale ani nechcem menit partnera. to mam len 23rokov. co s tym?

Trdielk0

ale keď ho má zahnutý nadol kôli uzdičke, nepomôže že tú uzdičku odstránia.. penis bude tak či tak zahnutý..

cccxxx

majkaaaa, neoplati sa mi na tvoj prispevok zmysluplne reagovat. pokojne suloz aj dalej, najlepsie kazdy den aspon dva krat. zelam prijemny den.

egresko

Jasne ze je to tym, ja som s tym tiez bol u urologa, len potom nemoze sexovat tak mesiac a postupne zacinat. A povedz mu to normalne ze ti egresko poradil a ze on toho vela vie.

shantal.

no ale ako mu to povedat, rozmyslam nad tym,ale neviem ako. Muzi su na svoj penis taky citlivy, ani neviem ako zacat "zlatko, vies, ked ta to taha, nie je v tom nejaka chyba? Neskocil by si k urologovi?"..Lebo ak nepojde hned, tak myslim ze ho to trochu zrani, ze nad tym rozmyslam a uz nebude ziady sex. Teraz som si o tom citala na nete a asi to je tou skratenou uzdickou, bolo by neskutocne super keby to chirurgicky odstranili a uz by vsetko fungovalo tak ako ma:)

zlutasek

nebude tam nejaká chyba?
Nie, že by som za svoj život videla veľa stoporených penisov :) ale nemá to so stehnami zvierat asi tak 135 st. uhol? ako písmeno K bez tej spodnej šikmej nožičky.
90 stupňov a ešte zahnutý nadol...čudujem sa, že je sex vôbec možný. Určite by mal navštívíť lekára.

majkaaaa

xxxccc: pozri sa zato ze si ho ty nemal popripade ta nik nechce alebo v tom proste nevidis zmysel. resp sa ti sex nepaci....tak zato ti nemozme. svoje komplexi popripade ak si nejak silno veriaci si ries inde. v tejto teme sa snazia ludia pomoct k lepsiemu sexu. nikoho nezaujima ze ho ty nechces

a k teme: jednoznacne navsstivit urologa. skus mu to jemne navrhnut. tak aby sa pri tom necitil ponizeny