Plesen pod nechtami

Príspevok v téme: Plesen pod nechtami
miamiamia

Neviem, iste sa tu nachadza nejake forum na tuto temu, ale mne sa nic nepodarilo najst. Ide o to, ze mam plesen pod nechtami na nohach a to hlavne na palcoch obidvoch noh a obidvoch malickoch. Mam s tym velke problemy, nechty mi vrastaju do koze a trpim pri strihany nechtou, neviem si ich poriadne ostrihat pretoze su tvrde ako kamen. Darmo si ich pretym poriadne namocim v horucej vode, osprchujem sa, mam dokonca aj tinkturu na tvrde nechty, ani to vsetko mi nepomaha. A to uz nehovorim o zapachu ake plesen sposobuje. Bola som s tym u koznej, ale dala mi lieky po ktorych mi nebolo dobre a masticku, ktora nepomaha. Tak vas prosim o radu. Co s tym, aby som sa toho navzdy zbavila? Dakujem za odpovede

miamiamia

Citala som o Lamisile, ze je to slabe a vobec nepomaha. Tak neviem. Potrebovala by som nieco silnejsie a dobre. dik za rady

miamiamia

dakujem za odpoved..ale pomaha to aj pri plesnach pod nechtami? lebo na nohach nemam plesen, len pod nechtami..

Denz

Prípravok Lamisil 1x kožný roztok 1% sa používa k jednorázovej liečbe tinea pedis (pleseň nôh) označované ako atletická noha. Účinkuje tak, že usmrcuje huby spôsobujúce ochorenie atletická noha. Po aplikácii na nohy zanecháva bezfarebný film, ktorý zostáva na koži a uvoľňuje liečivú látku do kože. Prípravok musíte naniesť na obe nohy naraz, dokonca aj v prípade, že sú príznaky viditeľné len na jednej nohe. Tým zaistíte úplné odstránenie huby zodpovednej za vašu infekciu. Táto infekcia môže byť prítomná aj na iných oblastiach nôh, kde nie je viditeľné žiadne poškodenie. Po nanesení na nohy prípravok rýchlo schne, pritom vytvorí bezfarebný povlak. Množstvo prípravku, ktorý tuba obsahuje, postačuje pre ošetrenie oboch nôh. Lamisil 1x kožný roztok 1% dodáva liečivú látku do kože, kde pretrváva po mnoho dní a usmrcuje huby, ktoré spôsobujú vznik atletickej nohy. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je potrebné nohy neumývať ani neoplachovať po dobu 24 hodín od aplikácie prípravku.