Teplota

Príspevok v téme: Teplota
popol

Dobrý deň,
mám taký problém. Pod sánkou na pravej strane mi niečo opuchlo, lekár nevie čo to je (vraj možno uzlina???). Mám vysokú teplotu, skoro vždy okolo 38 (niekedy viac, niekedy menej). Vraj mám trocha zapálené hrdlo. Nekašlem, nádchu nemám. Nemám ani žalúdočné problémy, ani hnačky. Najprv som užíval iba paralen+, potom som išiel znova lekárovi a predpísal mi antibiotiká zinnat 250mg a k tomu probiotiká nutrolin B. Ďalej užívam aj paralen+. Pijem čaj, potím sa, ale teplota moc neklesá. Antibiotiká užívam druhý deň. Vie mi niekto povedať, čo so mnou môže byť? Ďakujem.

rougerouse

mozno sa ti to bude zdat smiesne,ale je to taka ludova metoda - skus si do nejakych starych ponoziek pokrajat par koleciek zemiakov a normalne si to s tym obuj. malo by nastat riadne potenie sa

popol

Vďaka za rady. Môže to byť aj zápal slinnej žľazy? Ten vraj spôsobuje vysoké teploty.

A ešte sa chcem spýtať, či žltý povlak na jazyku môže byť spôsobený antibiotikami, alebo probiotikami.

Ďakujem

darika

pockaj este.Mozes mat v tele silny zapal,infekciu.Teraz,ked mas antibiotika,vyckaj,kym zaberu.Nejde to hned.Pri silnom zapale je niekedy problem stiahnut horucku.Ak sa nic nezmeni,chod aj na pohotovost.