Farba garnier

Príspevok v téme: Farba garnier
natasha

Potrebujem poradit, chela by som sa popytat aku mate skusenost s farbou Garnier Nutrisse, chem si ju kupit len neviem aka je, lebo raz som si kupila farbu od Palete a zacali mi z nej vypadavt vlasi no potom som skusila Palete deluxe a ta faba je super ale chcem iny odtien a ten ma iba garnier, nechem zase ryskovat ze mi zacnu vypadavt vlasy. Ake mate skusenosti vy?? prosim poradte. Dakujem

maskara

Davam za pravdu VIERDE, tiez pouzivam uz dlhe roky GARNIER Color Naturals 111 a je to jedina farba, ktora mi spravi peknu prirodzenu blond. Navyse sa ma kazdy pyta, ci mam aj melir a ja ho nemam. Ta farba farbi super, nebudes mat vlasy ako helmu. Ak mas ale dlhe a huste vlasy, budes si musiet kupit 2 balenia.

miška XD

damn it!!! neznášam palette,myslela som si,že mi vlasy padajú len kôli tomu,že ešte nemám dobrý vek na farbenie,ale ako čítam,tak vidím,že tam tie špiny popchali riadne jedy do tej farby,,akože veľké thanks vám patrí palette,za chvílu som plešatá

zlatkaXXXX

cawte baby.pls poradte mi:-)chcem si zafarbit vlasy s farbou garnier nutrisse cream odtien medova zlata 73 a chcem sa spytat ci mi to chyti vlasy,ak mam originalnu farbu vlasov tmavo hnedu a zafarbila som si vlasy na cierno.pls.zlatka:-)diky za radu...

kajka16

Cawte baby.Vidim,ze pisete skaredo o farbe palette a mate prvdu...aj ja som si ju dala(palette color ciernu)a na zaciatku som s nou bola spokojna,len moja radost trvala asi 5 dni,pretoze neskor uz bola farba ani nie cierna ale taka do hneda(ako mam origi)a navyse mi zacali vypadavat vlasy...:-(.takze ja by som vam neradila palette farby na vlasy a teraz mam vlasy fakt riedke ale nastasie som pocula a idem vyskusat,ze detske smapony napr.:johnson&johnson,su dobre pretoze je v nich menej chemikalii a nezatazuju az tak vlasy,ved uz aj tak su zatazene s chemikaliami z farby...takze vobec NEODPORUCAM FARBU PALETTE,aj ked viem ze nie kazda pokozka hlavy znesie to iste...

vierda

EHm..no podla mna je pallete dobrá ešte tak ked deluxe,ale aj po tej ma otrasne štípala hlava a celkovo mi bolo od nej zle,čiže pallete je aspon u mna dosť agresívna farba na pokožku a dosť škodí na vlasy....momentalne používam garnier color naturals-111 superzosvetlujúca popolavá blond a je perfektná,nič ma pri farbení neštípe,bola som milo prekvapená a som s ňou na 120percent spokojná....odporúčam tým čo chcú byť blondýnky:))...a navyše super cenovo.

kaja2610

cawte baby.potrebovala by som poradit,ohladom toho,ze mam vlasy zafarbene na cierno,origi su tiez take tmavo hnede az do cierna,ale teraz by som si ich chcela prefarbit na svetlejsie,asi na taku gastanovu alebo skor tak do rysava a chcela by som sa spytat,ak mate s tym skusenosti,ci by mi garnier farba chytila vlasy,lebo nie som si ista.za dobru radi .diky :-)

BlondieeesxD

Garnier je farba ktora fakt ze nici vlasy narozdiel od palatte..garnier mi vlasy nevytahalo do zlta aj ked som ich mala tmavsie a som si na tho dala blond farbu len pekne vytiahlo na svetljesie...som spokojna a odporucam ju aj inym x)