Blikanie pred očami

Príspevok v téme: Blikanie pred očami
dana

Pred očami sa mi niekedy robí také blikanie. Najprv si uvedomím, že na vec,ktorú sa pozdrám nevidím dobre, potom keď zatvorím oči vidím také blikanie.Vezmem si Magnézium,na 30 minút si ľahnem a prejde to. Neurolog.vyšetrenie, magnetická rezonancia je v poriadku. Neurológ mi povedal, že sú to asi nervy.Neviem,ako mám tomu predchádzať,bojím sa že sa mi to stane na ulici. Môže mi niekto poradiť?

tatiana1

tak potom nemáš migrénu :-) ďalej si nepátrala teda po tom, že čo to blikanie znamená? alebo on ti povedal, že to je aura?

tatiana1

Danka a to ti lekár povedal, keď ťa vyšetril? Lebo ja som stále presvedčená, že základom migrény je bolesť hlavy...

ooo

Idem až v piatok neurológovi, dovtedy z roboty nemôžem. Ale akoto že ťa hlava nikdy nebolela, veĎ pri migréne ťa práveže musí bolieť... ako je možné, že máš migrénu bez bolesti hlavy? :-)

Danka

Tatiana, myslím, že by si mala ísť hneď k lekárovi. Mňa totiž hlava nikdy nebolela, len by bolo čudne. nevedela som sa dobre vyjadrovať. Potom to prešlo, ale hlava ma nebolela ani pri "blikaní".

tatiana1

Vo štvrtok sa mi to stalo s tými očami a odvtedy ma bez prestania bolí hlava. Toto sa mi ešte nestalo a nič nepomáha, ani talbetka, už som z toho na nervy. NEviete náhodou niekto, čo na to účinkuje?