Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dermablend vichy-dermacol cover

sansa

Tak, mám Dermacol Cover- najsvetlejší odtieň 208, (som veľmi bledá). Dermablend je čo sa krytia týka odvar Dermacolu. 208-čku som úplne trafila, sedí ako žiadna farba make-upu/púdru doteraz, nevidno rozdiel medzi krkom a lícom. Plní úlohu na 300%. Stačilo dať menej ako kvapôčku a prekryl dokonalo celé líce. Netreba to preháňať s množstvom. A tá cena, 4€. Mala som trochu obavy ako ho zoženiem, lebo na nete baby písali, že ho už nevedia nájsť a prišla som do nášho DM a tam stojan Dermacol nikde, ostala som sklamaná, ale šla som potom do 101. Tam som našla celý stojan s testermi, všetky odtiene, supeer:) S Dermablendom som bola spokojná, ale takto nikdy, nepredával sa môj odtieň, len tmavší, vždy som sa musela hrať s roztieraním medzi krkom a lícom, dotvoriť to svetlejším korektorom, mastnela mi z neho tvár + tá cena:-/ Jednoznačne radím Dermacol Cover.

Lilien116

Oba make-up-y som používala, Dermablend krásne prekryl, tvár som mala ako bábika, ale po asi 1,5 hodine sa mi tvár pod ním potila, leskla, .. najmä kvôli lesku, ale aj cene ho už nepoužívam.

Dermacol Cover je naozaj hutný, používala som ho aj na celú tvár, veľmi dobre prkryl, s ním by si aj z černocha spravila belocha :D, je vodeodolný, takže som ho používala na nos a od nosa smerom na líca do stratena aj do bazéna, lebo mám rozšírené póry.

Teraz mám dermacol Caviar long stay. Je to Doteraz najlepší make-up, aký som kedy mala. Výborná konzistencia, je na ňom aj korektor a zrkadielko. Úžasne kryje, pleť sa mi pod ním nepotí, neleskne, je hladšia a hydratovaná. Mám zmiešaný typ pleti, okolo nosa trochu pórovitá, vyrážky len sme tam pred mojimi dňami.
.........................................

Odporúčam Ti z vlastnej skúsenosti Dermacol Cover používať ako korektor len na niektoré miesta, čo chceš zakryť, akné, jazvyčky, ..a na celú tvár Dermacol Caviar Long stay. budeš to mať krásne prekryté, dlho vydrží a koniec koncov Ťa to nebude až tak veľa stáť,držím prsty :)

sansa

Mám takú pleť ako ty, Dermacol Cover vyskúšaný nemám, ale uvažovala som nad ním, lebo platiť 25 eur za Dermablend ma už prestáva baviť. Na Cover som nepočula veľké chvály, vraj je veľmi hutný a strašne ťažko sa odličuje. Má sa nanášať len bodovo, robí masku. Čo sa Dermablendu týka, podľa mňa je to naozaj dobrý make-up, z bežných značiek sa mu nijaký nevyrovná. Osobne ho ale nepoužívam na celú tvár, len na naozaj "krízové" miesta, čo je v mojom prípade len pravé líce (fľaky, jazvičky po akné)-rozotieram dostratena. Nevýhoda je teda tá cena. Lebo akokoľvek dobrý je, tých pár ml mi za 25 eur nestojí. Chcem si nájsť nejakú jeho lacnejšiu obdobu, zatiaľ sa nedarí.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dermablend vichy-dermacol cover - Fórum - ZDRAVIE.sk